Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Skandaliczna wypowiedź Rosjanina po awansie Polaków na mundial. Zemdli was po przeczytaniu, największe dno

2022-03-31 8:58

Reprezentacja Rosji została wykluczona z międzynarodowej rywalizacji po tym, jak Federacja Rosyjska brutalnie zaatakowała Ukrainę. Rosjanie nie potrafią jednak pogodzić się z tą zbiorową odpowiedzialnością i ostro atakują m.in. Polaków. To jednak tylko podkreśla, że decyzja FIFA jest słuszna, bo to, co dzieje się w rosyjskich mediach sportowych i rosyjskim środowisku piłkarskim, przechodzi ludzkie pojęcie.

Rosjanie nie potrafią pogodzić się z tym, że zostali wykluczeni z barażów do mundialu. O wielkiej „niesprawiedliwości” mówił wielokrotnie m.in. Walerij Karpin, selekcjoner „Sbornej”, a ataków wymierzonych w Polaków dopuszczają się kolejni ludzie związani z rosyjską piłkę. Po mecz ze Szwecją doszło nawet do tego, że Grzegorz Krychowiak został oskarżony o oszustwo przy rzucie karnym, który został podyktowany za faul na nim. To zemsta za to, że Polak kategorycznie odmówił dalszej gry w rosyjskim FK Krasnodar, w którym grał do tej pory. Rosjanom na szczęście nie pozostało nic więcej, jak szukać zaczepki w swojej telewizji, ale to, co powiedział niedawno rosyjski dziennikarz, to dobicie do dna.

Z tymi rywalami Czesław Michniewicz chciałby zagrać na mundialu! Selekcjoner podał swoją "grupę marzeń"

Sonda
Czy Polska odniesie sukceś na MŚ Katar 2022?

Rosyjski dziennikarz obrzydliwie obraża Polaków

Rosjanie nie mogą przeboleć nie tylko tego, że zostali wykluczeni z barażów, ale również samego faktu, że ich niedoszli rywale, czyli reprezentacja Polski, właśnie awansowała na mundial. Co więcej, Polska otwarcie krytykuje Rosję za inwazję, a Polacy masowo pomagają Ukarińcom i uświadamiają świat o rosyjskich zbrodniach. Dlatego trwa tam zmasowany medialny atak, w tym na piłkarzy.

Kłopoty reprezentanta Polski! Prawda po czasie wyszła na jaw, Doda nie miała zamiaru tego ukrywać

Teraz dołączył do niego jeden z rosyjskich dziennikarzy stacji Match TV, który życzył Polakom porażki. – Na zakończenie programu chcę coś powiedzieć nie w imieniu stacji, a w swoim. Życzę reprezentacji Polski, w tym Lewandowskiemu porażki na mundialu. Chłopaki, życzę wam "powodzenia", wy podłe stworzenia – powiedział wprost do kamery.

Najnowsze