Piotr Żyła i Marcelina Ziętek oraz pies

i

Autor: Instagram Piotr Żyła i Marcelina Ziętek oraz pies

Piotr Żyła zdradził prawdę o miłości. Już nie mógł tego ukrywać, jest reakcja Marceliny Ziętek

2022-06-29 14:34

Piotr Żyła po raz kolejny wyszedł do kibiców z sekretami życia prywatnego. Popularny skoczek narciarski przyzwyczaił już chyba wszystkich do tego, że lubi dzielić się radosnymi momentami w sieci. Przy okazji zdradził pewien sekret na temat własnej osoby. Wszystko ma związek z miłością, a na jego wpis szybko zareagowała partnerka - Marcelina Ziętek.

Piotr Żyła po perturbacjach w życiu prywatnym wreszcie wygląda na naprawdę szczęśliwego. Skoczek narciarski przez ładnych kilka miesięcy musiał zmagać się z krytyką po tym, jak jego była żona Justyna Żyła postanowiła publicznie zarzucać mu zdradę. Po kilku miesiącach małżeństwo się ostatecznie rozpadło, gdy sąd orzekł rozwód. Od tego momentu życie "Wiewióra" mocno się zmieniło. Obecnie znajduje szczęście w sprawach prywatnych u boku aktorki i modelki Marceliny Ziętek. Choć początkowo para ukrywała swoją relację, to teraz w mediach społecznościowych coraz częściej pojawiają się ich wspólne fotki. Na jednym z nowych zdjęć nie chodzi jednak o wybrankę serca sportowca. W wyznaniu na temat miłości zdradził prawdę o sobie samym, a Marcelina Ziętek mogła tylko na to zareagować.

Ewa Bilan-Stoch usłyszała paskudne słowa, po których wiele kobiet by się załamało. Ogarnęła ją złość, musiała coś udowodnić

Piotr Żyła pokazał sekret prywatnego życia

Piotr Żyła postanowił zaskoczyć fanów kolejnym zdjęciem na Instagramie. Już kilka razy wcześniej prezentował luksusowe subaru, jakim porusza się po ulicach. Tym razem jednak poszedł o krok dalej i oprócz auta, pokazał również prawdziwego przyjaciela. Chodzi oczywiście o uroczego pieska. Z opisu jednoznacznie wynika, że "Wiewióra" i czworonoga połączyła specjalna więź.

"Podobno właściciele subaru to najwięksi miłośnicy psów. Ja potwierdzam" - napisał skoczek na portalu społecznościowym. Wygląda na to, że miłość sportowca do zwierząt nie zna granic. Na to wszystko zareagowała Marcelina Ziętek.

Tak wyglądają psy Adama Małysza! Te słodkie maluchy można zmieścić do kieszeni!

Dziewczyna Piotra Żyły zareagowała na jego zdjęcie

Marcelina Ziętek nie wydaje się być zazdrosna o uczucie łączące jej partnera z pieskiem. Tym bardziej, że ona sama regularnie publikuje fotki w towarzystwie czworonoga na Instagramie. "Moje chłopaki" - zareagowała Ziętek na fotkę Żyły z uroczym psem, dodając do tego emotikony z sercami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze