Adam Małysz, Izabela Małysz i pies

i

Autor: Instagram Adam Małysz, Izabela Małysz i pies

Tak wyglądają psy Adama Małysza! Te słodkie maluchy można zmieścić do kieszeni!

2022-06-29 0:00

Adam Małysz to człowiek, którego w Polsce postrzega się jako niezwykle sympatycznego. "Orzeł z Wisły" wiele razy powtarzał, że w życiu najważniejsza jest dla niego rodzina. Od jakiegoś czasu w domu ma dwóch dodatkowych współlokatorów. Na jednym z ostatnich zdjęć Izabela Małysz - żona byłego skoczka - pokazała pupili. Okazało się, że pieski Małyszów są wyjątkowo kompaktowych rozmiarów!

Adam Małysz i Izabela Małysz od wielu lat są zgranym małżeństwem. Byłemu skoczkowi narciarskiemu i jego życiowej partnerce udało się stworzyć dom, w którym zapanowała cudowna atmosfera wzajemnego wsparcia, miłości oraz szacunku. Odczuć to mogą wszyscy domownicy. Nie tak dawno wciąż zakochani w sobie wydali za mąż córkę Karolinę. Nie oznacza to jednak, że zostali w domu sami. "Orzeł z Wisły", który dopiero co został mianowany na prezesa Polskiego Związku Narciarskiego ma w swoich czterech ścianach dodatkowych dwóch współlokatorów. Chodzi o urocze pieski i określenie "pieski" nie jest przypadkowe - czworonogi są bowiem wyjątkowo małych rozmiarów, ale przez to chyba jeszcze bardziej urocze!

Znamy przyszłość Apoloniusza Tajnera po odejściu z PZN. Wspomniał zmarłego ojca, wzruszające wyznanie

Tak wyglądają psy Adama Małysza

Adam i Izabela Małyszowie muszą najwyraźniej bardzo lubić zwierzęta. Wszyscy, którzy żyją na co dzień z psami wiedzą, że już jeden pupil w domu wymaga sporo uwagi i czasu. Tymczasem małżeństwo zdecydowało się żyć z dwójką czworonożnych przyjaciół. Na nowym zdjęciu Izabeli Małysz na Instagramie widać, jak wyglądają psy Małyszów.

"My" - zatytułowała fotkę na portalu społecznościowym żona byłego skoczka, a obecnie działacza PZN. W komentarzach błyskawicznie pojawiło się wiele opinii na temat uroczych zwierząt, widocznych na obrazku.

Thomas Thurnbichler nie gryzł się w język mówiąc o Małyszu. Klarowna opinia Austriaka, zero wątpliwości

Komplementy pod zdjęciem żony Małysza

Izabela Małysz jest postacią niezwykle popularną. W czasach największych sukcesów męża poświęcała się obowiązkom domowym, ale wielu fanów niezwykle interesowało się życiem prywatnym zarówno sportowca, jak i jego wybranki serca. Do dzisiaj na Instagramie pod publikacjami żony Małysza pojawia się mnóstwo komentarzy. "Pięknie Izuś wyglądasz" - recenzowała jedno z najnowszych zdjęć fanka. "Tylko kochać" - napisała inna w odniesieniu do widoku dwóch wspomnianych piesków. "I przytulać..." - odpisała sama autorka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze