PŚ w Niżnym Tagile TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki narciarskie w Niżnym Tagile LIVE STREAM ONLINE GDZIE OBEJRZEĆ PŚ w Niżnym Tagile konkurs indywidualny w TV

2019-12-08 9:30 KZ
Dawid Kubacki
Autor: Cyfra Sport Dawid Kubacki

PŚ w Niżnym Tagile TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Skoki narciarskie: 8 grudnia konkurs indywidualny w Niżnym Tagile LIVE STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać PŚ Niżny Tagił konkurs niedzielny Na jakim programie TRANSMISJA TV Niżny Tagił w INTERNECIE. Po emocjach w sobotę skoczkowie narciarscy wrócą do rywalizacji w Niżnym Tagile w niedzielę i powalczą o kolejne punkty. Konkurs poprzedzą kwalifikacje. Jak spiszą się Polacy? PŚ Niżny Tagił LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć konkurs w Niżnym Tagile TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

PŚ Niżny Tagił TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać STREAM ONLINE

W sobotę w Niżnym Tagile odbył się pierwszy konkurs Pucharu Świata. Wygrał go niespodziewanie Yukiya Sato przed Karlem Geigerem i Philippem Aschenwaldem. Polacy zaprezentowali się nieźle. Dawid Kubacki zajął piąte miejsce, dzięki bardzo dobrej próbie w drugiej serii. Kamil Stoch był 9. Ogromnego pecha miał Piotr Żyła, który po pierwszej serii był wiceliderem, ale zepsuł swój drugi skok i spadł na 24. miejsce. Punkty zdobył także Maciej Kot, który zakończył zawody na 27. miejscu. Jakub Wolny był 32., a Klemens Murańka 45.

- Powiedziałbym, że jestem w dobrej dyspozycji - dodał Stoch. - Nie jest to może szczyt moich ambicji, ale nie będę wiecznie wygrywał i stawał na podium. Wiem, że moje skoki są na bardzo dobrym poziomie, ale brakuje mi czegoś co da mi jeszcze większą energię na progu - mówił po sobotnich zawodach Kamil Stoch.

PŚ Niżny Tagił STREAM ONLINE. Gdzie oglądać skoki narciarskie TV NA ŻYWO

Drugi konkurs indywidualny w Niżnym Tagile odbędzie się w niedzielę 8 grudnia. TRANSMISJA z zawodów w Niżnym Tagile w TV NA ŻYWO będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Stream online na żywo będzie dostępny na sport.tvp.pl. Relacja na żywo na portalu sport.se.pl. Początek konkursu zaplanowano na godzinę 15:30. O 14:00 rozegrane zostaną kwalifikacje.

Najnowsze