Markus Eisenbichler

i

Autor: AP PHOTO/FLORIAN SCHROETTER Markus Eisenbichler

Ważna praca

Pupilek Horngachera żyje nie tylko ze skoków narciarskich. Eisenbichler pochwalił się wielkim sukcesem. Niewielu o tym wie

2023-09-30 12:03

Wielu skoczków narciarskich, którzy nie znajdują się na najwyższym poziomie muszą zajmować się dodatkowymi pracami. Często także polscy skoczkowie przyznają, że łączą popularny w naszym kraju sport zimowy z regularną pracą. Markus Eisenbichler to jedna z gwiazd światowych skoków, a mimo to także na co dzień pracuje. Teraz pochwalił się wielkim sukcesem.

Markus Eisenbichler należy do czołowych skoczków narciarskich świata. Lista jego sukcesów jest naprawdę długa – w swoim sportowym dorobku ma brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Pekinie z 2022 roku w drużynie czy indywidualne złoto mistrzostw świata z Seefeld. Mimo dużych osiągnięć, zawodnik nadal ciężko pracuje na co dzień. Teraz w swoich mediach społecznościowych pochwalił się ogromnym wyróżnieniem.

Takich informacji o Kamilu Stochu nie chcieliśmy usłyszeć. Thurnbichler potwierdził fatalny scenariusz. Koniec nadziei

Markus Eisenbichler pracuje jako policjant. Dostał awans!

Niewielu fanów zdaje sobie sprawę, że Markus Eisenbichler jest nie tylko skoczkiem narciarskim, ale na co dzień sprawdza się także w roli policjanta. O swojej pracy regularnie informuje w mediach społecznościowych. Ten zawód pozwala mu na otrzymywanie stałych przychodów.

Markus Eisenbichler pochwalił się ostatnio w mediach społecznościowych dużym wyróżnieniem. Jak się okazało, pupilek Stefana Horngachera otrzyma awans, który wiąże się ze sporym sukcesem.

- Zdałem egzamin na komisarza policji – napisał wprost dumnie prezentując w swoich dłoniach dyplom.

Wyjawili, ile na koncie ma Adam Małysz! Kwota, od której można dostać zawrotu głowy, wielkie bogactwo legendy!

Markus Eisenbichler należy do czołowych skoczków narciarskich świata. Lista jego sukcesów jest naprawdę długa – w swoim sportowym dorobku ma brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Pekinie z 2022 roku w drużynie czy indywidualne złoto mistrzostw świata z Seefeld. Mimo dużych osiągnięć, zawodnik nadal ciężko pracuje na co dzień. Teraz w swoich mediach społecznościowych pochwalił się ogromnym wyróżnieniem. Markus Eisenbichler pracuje jako policjant. Dostał awans! Niewielu fanów zdaje sobie sprawę, że Markus Eisenbichler jest nie tylko skoczkiem narciarskim, ale na co dzień sprawdza się także w roli policjanta. O swojej pracy regularnie informuje w mediach społecznościowych. Ten zawód pozwala mu na otrzymywanie stałych przychodów. Markus Eisenbichler pochwalił się ostatnio w mediach społecznościowych dużym wyróżnieniem. Jak się okazało, pupilek Stefana Horngachera otrzyma awans, który wiąże się ze sporym sukcesem. - Zdałem egzamin na komisarza policji – napisał wprost dumnie prezentując w swoich dłoniach dyplom.

Markus Eisenbichler w policji od wielu lat. To jego powołanie

Eisenbichler nie ukrywał, że chciałby po zakończeniu sportowej kariery pracować jako policjant i dlatego od wielu lat szkoli się w tym temacie. Już w 2014 roku rozpoczął przygotowania do tego zawodu i obecnie jest pełnoprawnym policjantem. Trzeba mu przyznać, że ma głowę na karku!

QUIZ: Czy rozpoznasz polskich mistrzów świata?

Pytanie 1 z 12
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze