Robert Lewandowski cieszynka

Autor: EastNes Robert Lewandowski cieszy się z gola ze swoją wyjątkową celebracją

Robert Lewandowski trafił do siatki. Bayern ZDEMOLOWAŁ Mainz. Zobacz gola Polaka [WIDEO]

2019-03-17 19:49

Robert Lewandowski już w 3. minucie meczu Bayern Monachium - Mainz strzelił pięknego gola. Polski napastnik popisał się ładnym uderzeniem z powietrza. Bayern rozgromił Mainz aż 6:0. To już 18. bramka "Lewego" w tym sezonie Bundesligi. Tak Lewandowski strzelił gola w meczu Mainz. Zobaczcie WIDEO.

Piłkarze Bayernu Monachium zdołali wreszcie dogonić Borussię Dortmund i zasiąść w fotelu lidera Bundesligi, ale zaraz potem spotkało ich duże rozczarowanie. Bawarczycy odpadli z Ligi Mistrzów po bolesnej klęsce z Liverpoolem. Sfrustrowany po porażce Robert Lewandowski skrytykował taktykę trenera Niko Kovaca. Wokół Polaka zrobiło się nerwowo, a niemieckie "Bild" znów zaatakował naszego napastnika. − Rozczarowanie wciąż jest duże, ale mam nadzieję, że podniesiemy się szybko i damy z siebie wszystko, aby w niedzielnym meczu z Mainz zdobyć trzy punkty. Moi piłkarze są profesjonalistami - mówi trener Niko Kovac. − W meczu z Liverpoolem mieliśmy piłkę, ale nie byliśmy w stanie nic zdziałać. Lewy jako nie dostał za dużo dobrych podań, dlatego też rozumiem jego rozczarowanie. Jego krytyka nie była skierowana w moją stronę. Rywal wykonał dobrą pracę. Chcieliśmy zrobić wiele rzeczy inaczej, ale było ciężko - dodał Kovac, komentując krytyczne uwagi Robert Lewandowskiego, któremu znów mocno oberwało się w niemieckich mediach.

Robert Lewandowski za to całe zamieszanie zareagował pozytywnie. Już w 3. minucie meczu Bayernu z Mainz popisał się ładnym uderzeniem z powietrza. Po golu Polaka mistrzowie Niemiec prowadzili 1:0. Poniżej wideo z golem Polaka.