Marta Kubacka i Dawid Kubacki

i

Autor: Instagram/_marta_ku_ Marta Kubacka i Dawid Kubacki

Najświeższe doniesienia

Są najnowsze informacje o zdrowiu Marty Kubackiej. Znamienna wypowiedź i słowa, na które czekali wszyscy

2023-03-29 16:59

Wszyscy fani skoków w Polsce, ale i w innych krajach wciąż bardzo mocno ściskają kciuki za szybki powrót Marty Kubackiej do zdrowia. Żona polskiego skoczka w połowie marca trafiła do szpitala i jak poinformował sam Dawid Kubacki, jej stan był zły. Niedawno pojawiły się dużo bardziej optymistyczne doniesienia, a potwierdza je również Rafał Kot, były fizjoterapeuta polskich skoczków.

Dawid Kubacki przed drugim konkursem lotów narciarskich w Vikersund, które miały miejsce przed niespełna dwoma tygodniami, nagle musiał wrócić do Polski. Początkowo taką decyzję tłumaczono ważnymi sprawami osobistymi. Dopiero kilkadziesiąt godzin później skoczek zdradził, że powrót związany był z poważnymi problemami zdrowotnymi jego żony, Marty. 20 marca Dawid Kubacki napisał o ciężkim stanie ukochanej, która przebywa w szpitalu.

Stan Marty Kubackiej się poprawia. Optymistyczne informacje

- Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie - można było przeczytać we wpisie reprezentanta Polski. Na szczęście kolejne informacje były dużo bardziej optymistyczne. - Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia - napisał Kubacki kilka dni później. Teraz dobre wieści przekazał Rafał Kot.

W rozmowie z portalem sportowy24.pl wyznał, że widać dużą poprawę stanu zdrowia Marty Kubackiej. - Na szczęście ze zdrowiem Marty jest już lepiej i to jest najważniejsza informacja. Parametry diametralnie się poprawiają, patrzymy w przyszłość z dużym optymizmem. Marta przebywa w Zabrzu pod opieką najlepszych kardiologów w Polsce - przekazał członek zarządu Polskiego Związku Narciarskiego.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze