Dawid Kubacki

i

Autor: AP PHOTO Dawid Kubacki

TCS Bischofshofen

Skoki Bischofshofen TV NA ŻYWO. Skoki dzisiaj KWALIFIKACJE GDZIE OGLĄDAĆ? TCS Bischofshofen STREAM ONLINE LIVE. Skoki Bischofshofen KWALIFIKACJE NA KTÓRYM KANALE 5.01 LIVE ONLINE

2023-01-05 14:19

Skoki Bischofshofen TV NA ŻYWO. Skoki dzisiaj KWALIFIKACJE GDZIE OGLĄDAĆ? TCS Bischofshofen STREAM ONLINE LIVE. Skoki Bischofshofen KWALIFIKACJE NA KTÓRYM KANALE 5.01 LIVE ONLINE. Czas na ostatni akcent 71. Turnieju Czterech Skoczni. Bez choćby chwii przerwy zawodnicy z Innsbrucku przenieśli się do Bischofshofen, gdzie rozstrzygnie się, kto zdobędzie Złotego Orła. W grze pozostają Halvor Egner Granerud i Dawid Kubacki. Kwalifikacje Bischofshofen TV GDZIE OGLĄDAĆ? Skoki DZISIAJ NA KTÓRYM KANALE?

Kwalifikacje Bischofshofen TV GDZIE OGLĄDAĆ. Skoki Bischofshofen LIVE ONLINE 5.01

Zakończenie Turnieju Czterech Skoczni tradycyjnie będzie miało miejsce w Bischofshofen. W piątkowe popołudnie poznamy zwycięzcę 71. edycji tej imprezy i wiele wskazuje na to, że po raz pierwszy w historii po jedno z najcenniejszych trofeów w skokach narciarskich sięgnie Halvor Egner Granerud. Norweg zbudował fenomenalną formę na niemiecko-austriacką imprezę i w trzech konkursach zdołał zdystansować rywali. Na drugim Dawidem Kubackim ma obecnie ponad dwadzieścia punktów przewagi i tylko sportowy cud może dać Polakowi Złotego Orła. Ale jak wiadomo, w rywalizacji wydarzyć może się wszystko. Już w czwartek skoczkowie pojawią się na obiekcie im. Paula Ausserleitnera i powalczą o awans do piątkowego konkursu.

Bischofshofen DZISIAJ NA KTÓRYM KANALE? Kwalifikacje Bischofshofen STREAM ONLINE LIVE

Strata Dawida Kubackiego jest duża, ale już pierwsza seria zawodów w Innsbrucku pokazała, że jednym skokiem można odrobić zdecydowaną część dystansu. A lider Pucharu Świata również prezentuje fantastyczną formę i systematycznie buduje przewagę w Pucharze Świata. Można więc liczyć, że i w Bischofshofen dojdzie do zaciętej rywalizacji między zawodnikami.

Kwalifikacje w Bischofshofen odbędą się w czwartek 5 stycznia. Transmisja z rywalizacji dostępna będzie na kanale Eurosport 1 oraz w płatnej aplikacji Eurosport Player. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 16:30. Relacja z kwalifikacji w Bischofshofen na żywo w Internecie na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze