Piotr Żyła

i

Autor: East News

Skoki, Klingenthal, kwalifikacje. Transmisja na żywo w TV. 7 Polaków na starcie

2013-11-22 18:13

Co prawda meteorolodzy nadejście zimy i śniegu zapowiadają na przyszły tydzień, ale już w ten weekend w Klingenthal skoczkowie narciarscy zainauguruą sezon. Na początek kwalifikacje do niedzielnego konkursu. Na starcie zobaczymy aż siedmiu Polaków. Stacja Europsport pokaże kwalifikacje na żywo. Początek o 17:45.

Wybrańcami Łukasza Kruczka na konkursy w Klingenthal zostali Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Jan Ziobro i Krzysztof Biegun. Wszyscy wystartują w piątkowych kwalifikacjach. Konkurs indywidualny odbędzie się w niedzielę, a w sobotę konkurs drużynowy.

Przeczytaj koniecznie: Klingenthal, kwalifikacje. Piotr Żyła jest najlepszy w na świecie? Tajner i Fijas nie mają wątpliwości

Naszym faworytem jest oczywiście Kamil Stoch, który jest także bardzo wysoko notowany przez ekspertów i bukmacherów, ale w świetnej formie jest również Piotr Żyła, jednak odpowiedź na to kto, jaką może odgrywać rolę w nowym sezonie, poznamy dopiero po pierwszych zawodach.

Telewizja Eurosport przeprowadzi w piątek transmisję na żywo z kwalifikacji (17:45). W sobotę o 15:45 odbędzie się konkurs drużynowy, który można bęzie obejrzeć na Eurosport oraz TVP 1. W niedzielę konkurs indywidualny, także na Eurosport i TVP 1 - godz. 13.15.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze