Skoki PŚ Rasnov: TRANSMISJA NA ŻYWO TV STREAM ONLINE. Skoki sobota 22.02

2020-02-22 10:47 MC
Kamil Stoch
Autor: AP Kamil Stoch

Skoki narciarskie PŚ Rasnov: TRANSMISJA TV STREAM ONLINE. Gdzie oglądać sobotni konkurs PŚ Rasnov w skokach narciarskich? Gdzie oglądać transmisję TV albo stream online? Sprawdźcie informacje na ten temat. Piątkowy konkurs w Rasnov wygrał Karl Geiger. Jak będzie w sobotę?

Pierwszy konkurs Puchary Świara w Rasnov na na Trambulinie Valea Carbunarii reprezentanci Polski powinni wspominać miło. Chociaż żaden z nich nie znalazł się na podium, to aż pięciu wywalczyło punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. W tym gronie znaleźli się Kamil Stoch (6. miejsce), Dawid Kubacki (8. miejsce), Piotr Żyła (9. miejsce), Jakub Wolny (20. miejsce) i Aleksander Zniszczoł (24. miejsce). - Na pewno jest niedosyt, bo w czwartek Kamil pokazywał takie skoki, że było go stać na podium. Mamy trzech w dziesiątce, pięciu z punktami. Bardzo cieszę się z Olka, bo w drugim skoku spóźnił i mogło być jeszcze lepiej. Mam nadzieję, że utrzyma ten poziom - ocenił trener reprezentacji Polski Michal Doleżał w rozmowie z serwisem skijumping.pl. Najlepszy okazał się Niemiec Karl Geiger. Kolejne miejsca na podium zajęli Niemiec Stephan Leyhe i Austriak Stefan Kraft.

Skoki narciarskie PŚ Rasnov. Transmisja TV STREAM ONLINE

Wiele wskazuje na to, że w sobotę dużo będzie zależeć od pogody. Prognozy nie są zbyt korzystne. Wiatr może osiągać prędkość 3 m/s, dlatego trzeba być przygotowanym na to, że sobotni konkurs Pucharu Świata w Rasnov może się przeciągnąć...

Warto przypomnieć, że zawodnicy dopiero po raz drugi w tym sezonie rywalizują na skoczni normalnej. Wcześniej miało to miejsce w Predazzo. Co więcej, w rumuńskim Rasnovie brakuje kilku skoczków z czołówki. Między innymi Japończyka Ryoyu Kobayashiego, Słoweńca Timiego Zajca czy Norwega Roberta Johanssona.

Gdzie oglądać sobotni konkurs PŚ Rasnov? Transmisja TV STREAM ONLINE

Drugi konkurs indywidualny w Rasnov będzie można oglądać zarówno w TV, jak i w Internecie. Jeśli chodzi o telewizję, transmisja będzie dostępna w TVP 1, TVP Sport i Eurosporcie 1. Co do streamu online, zmagania skoczków można śledzić na stronie sport.tvp.pl, aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na platformie Eurosport Player. Początek konkursu o godzinie 12:45.

Najnowsze