Skoki Zakopane kwalifikacje NA ŻYWO TV STREAM ONLINE TRANSMISJA. PŚ Zakopane LIVE ONLINE Gdzie oglądać kwalifikacje do skoków z Zakopanem STREAM TV na jakim programie

2020-01-24 15:48 MSo
Skoki narciarskie w Zakopanem kwalifikacje NA ŻYWO TV STREAM ONLINE TRANSMISJA
Autor: AP PHOTO Skoki narciarskie w Zakopanem kwalifikacje NA ŻYWO TV STREAM ONLINE TRANSMISJA

Puchar Świata w Zakopane kwalifikacje transmisja NA ŻYWO LIVE. STREAM ONLINE: kwalifikacje skoki narciarskie Zakopane 2020 TRANSMISJA. Gdzie transmisja kwalifikacji do konkursu Pucharu Świata w Zakopanem. Na jakim kanale oglądać skoki w Zakopanem DZISIAJ 24.01? Gdzie obejrzeć kwalifikacje PŚ Zakopane STREAM LIVE w INTERNECIE. Będzie magia, pełne trybuny, wielka radość, klimat wielkiego święta. Zakopane i Wielka Krokiew w ten weekend stają się stolicą polskiego sportu. Liczymy na kolejne zwycięstwo Dawida Kubackiego (30 l.) i przebudzenie Kamila Stocha (33 l.). Gdzie oglądać kwalifikacje Pucharu Świata w Zakopanem w INTERNECIE Gdzie obejrzeć kwalifikacje do skoków w Zakopanem TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Skoki narciarskie w Zakopanem 24.01 KWALIFIKACJE STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV

Przed nami prawdziwe święto skoków narciarskich! Już w ten weekend zimowe szaleństwo udzieli się dziesiątkom tysięcy kibiców na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Czy znowu formą błyśnie Dawid Kubacki? Na te dni kibice skoków czekali z wielkim utęsknieniem. Jak co roku, Zakopane zorganizuje święto sportu na Wielkiej Krokwi. Czołowi zawodnicy Pucharu Świata pierwszy raz zasiądą na belce już w piątek, gdy rozegrane zostaną dwie serie próbne i kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego. Fani z Polski najbardziej liczą w ten weekend na Dawida Kubackiego i Kamila Stocha. Pierwszy z nich błyszczy formą, drugi ma poważne powody, by narzekać na niekorzystne warunki. - Oczywiście, że mogą znów wygrywać. Tak jak jestem przekonany, że Kamil Stoch zaraz doskoczy do Dawida Kubackiego. Tylko niech trafi wreszcie w odpowiednie warunki atmosferyczne - mówi w rozmowie z "Super Expressem", prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner. W kwalifikacjach wystąpi jedynie dziewięciu Biało-czerwonych, choć Michal Doleżal miał prawo powołać do kadry aż dwunastu skoczków! Dlaczego tak zrobił?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Perpetui flores / wystawa fotografii #mojaartystka ❤️ Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

Część ekipy ma szukać formy w zawodach Pucharu Kontynentalnego. - Trzech skoczków na tak wysokim poziomie światowym to już jest ewenement. Nie ma teraz żadnej drużyny, która nie miałaby słabych punktów. Jestem pewny, że już w ten weekend będziemy mieli mocnego czwartego - dodaje Tajner. Dawid Kubacki i Kamil Stoch to w tej chwili najważniejsze nazwiska polskiej kadry skoczków. Zwłaszcza ten pierwszy w obecnym sezonie wykazuje się w aktualnych rozgrywkach bardzo wysoką formą i udowadnia, że stać go na wiele. Jest także największą nadzieją polskich kibiców na Puchar Świata w Zakopanem. Wszyscy liczą, że nowotarżanin pokaże na własnej ziemi taką klasę, jak chociażby podczas niedawnych zawodów w niemieckim Titisee-Neustadt.

Kwalifikacje do PŚ Zakopane - KIEDY i O KTÓREJ? TRANSMISJA i STREAM ONLINE

Kwalifikacje do niedzielnego konkursu Pucharu Świata w Zakopanem odbędą się w piątek 24. stycznia. Kwalifikacje rozpoczną się o godzinie 18:00 na Wielkiej Krokwi. Transmisję z kwalifikacji do PŚ Zakopane przeprowadzą stacje TVP 1 i Eurosport 1! Relacja na żywo na Sport.se.pl. Zapraszamy!

Najnowsze