Skoki narciarskie Zakopane KWALIFIKACJE 15.01 TRANSMISJA TV NA ŻYWO PŚ: Zakopane w piątek STREAM ONLINE LIVE Skoki narciarskie w Zakopanym w TV Na jakim programie 15.01.2021

2021-01-15 8:38 ŁOLI
O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 30.01 Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZNIE SKOKI w Willingen sobota 30 stycznia
Autor: East News O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 30.01 Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZNIE SKOKI w Willingen sobota 30 stycznia

Skoki narciarskie Zakopane KWALIFIKACJE 15.01 TRANSMISJA TV NA ŻYWO PŚ: Zakopane w piątek STREAM ONLINE LIVE Skoki narciarskie w Zakopanym w TV Na jakim programie 15.01.2021. Przed nami kolejne zmagania w ramach Pucharu Świata. Tym razem skoczkowie powalczą na Wielkiej Krokwi na Zakopanem, gdzie w piątek wezmą udział w kwalifikacjach do niedzielnego konkursu. Skoki narciarskie w Zakopanem TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Puchar Świata w Zakopanem kwalifikacje STREAM ONLINE LIVE.

Skoki narciarskie w Zakopanem kwalifikacje TRANSMISJA TV NA ŻYWO. PŚ: Skoki w piątek 15.01 STREAM ONLINE LIVE

Po zakończeniu 69. edycji Turnieju Czterech Skoczni oraz ostatnich zawodach rozegranych w niemieckim Titisee-Neustadt, skoczkowie zmierzą się w Zakopanem, na Wielkiej Krokwi. Na konkursy odbywające się na polskich obiektach fani biało-czerwonych zawsze czekają z utęsknieniem, jednak podobnie jak w poprzednich zawodach w obecnym sezonie, tym razem także fani nie będą mogli dopingować swoich ulubieńców z trybun obiektu. Zapaleni kibice skoków narciarskich będą musieli zadowolić się transmisją jednej z najbardziej wyczekiwanych imprez sportowych w Polsce. W piątek 15. stycznia skoczkowie wezmą udział w kwalifikacjach do niedzielnego konkursu na Wielkiej Krokwi. Oczy wielu fanów zwrócone będą jak zwykle na najlepszych polskich skoczków, którzy powalczą o najwyższy stopień podium. 

PŚ: Zakopane 15.01.2021 NA ŻYWO w INTERNECIE. Skoki narciarskie Zakopane kwalifikacje w TV

Polscy skoczkowie pokazali podczas ostatnich konkursów, że zawsze są gotowi do walki i z pewnością nie inaczej będzie tym razem. Wśród zdecydowanych faworytów zarówno w piątkowych kwalifikacjach, jak i niedzielnym konkursie indywidualnym znalazł się Kamil Stoch, który najpierw nie pozostawić rywalom żadnych szans podczas Turnieju Czterech Skoczni, gdzie pewnie sięgnął po złotego orła, a następnie stanął na najwyższym stopniu podium podczas pierwszych zawodów w niemieckim Titisee-Naustadt. W dobrej dyspozycji są ponadto Dawid Kubacki, Piotr Żyła oraz Andrzej Stękała, co może jedynie podgrzać atmosferę przed sobotnim konkursem drużynowym rozgrywanym na Wielkiej Krokwi. 

Żenujący POPIS norweskiego skoczka. Brzydki atak na Stocha oraz Kubackiego. Ale KOMPROMITACJA!

Skoki narciarskie Zakopane w piątek 15.01 GDZIE OGLĄDAĆ. Puchar Świata w Zakopanem kwalifikacje NA JAKIM PROGRAMIE

Piątkowe kwalifikacje do niedzielnego konkursu Pucharu Świata w Zakopanem zaplanowane zostały na godzinę 18:00 w piątek 15.01.2021. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z kwalifikacji prowadzona będzie przez stacje Eurosport, TVP1 oraz TVP Sport. Ponadto STREAM ONLINE prowadzony będzie na platformie sport.tvp.pl oraz Eurosport, do której kibice będą mieli dostęp po wykupieniu odpowiedniego pakietu. RELACJA NA ŻYWO będzie także prowadzona na portalu sport.se.pl! 

Najnowsze