Dawid Kubacki

i

Autor: AP PHOTO Dawid Kubacki

Skoki w tv

Skoki Oberstdorf TV NA ŻYWO. Skoki dzisiaj GDZIE OGLĄDAĆ? TCS Oberstdorf STREAM ONLINE LIVE. Skoki Oberstdorf NA KTÓRYM KANALE 29.12 LIVE ONLINE

2022-12-29 12:15

Skoki Oberstdorf TV NA ŻYWO. Skoki dzisiaj GDZIE OGLĄDAĆ? TCS Oberstdorf STREAM ONLINE LIVE. Skoki Oberstdorf NA KTÓRYM KANALE 29.12 LIVE ONLINE. Czwartkowe popołudnie będzie momentem inauguracji 71. Turnieju Czterech Skoczni. Niemiecko-austriacka impreza znów da kibicom wielu emocji, a polscy fani będą liczyć przede wszystkim na Dawida Kubackiego, który od początku sezonu prezentuje się znakomicie. Skoki DZISIAJ GDZIE OGLĄDAĆ? TCS Oberstdorf 29.12 TV NA KTÓRYM KANALE?

Oberstdorf TV NA ŻYWO DZISIAJ GDZIE OGLĄDAĆ? Skoki czwartek 29.12 STREAM ONLINE

Turniej Czterech Skoczni w Pucharze Świata jest już od dziesięcioleci. Przez wiele lat była to jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu skoków. Ostatnio prestiż tego turnieju nieco podupadł, ale wciąż dostarcza ogromnych emocji, a dla skoczków wygrana w TCS jest niebywale istotnym osiągnięciem. Od sezonu 2016/17 w niemiecko-austriackiej imprezie dominują przede wszystkim dwie nacje: Polacy oraz Japończycy. Triumfatorami poprzednich edycji byli Kamil Stoch (trzykrotnie), Ryoyu Kobayashi (dwukrotnie) oraz Dawid Kubacki (jeden raz). Jeśli spojrzeć na aktualną formę zawodników, można założyć, że zawodnicy z innych krajów poczekają na przełamanie tej serii, bo w niebywałej formie jest Kubacki, który urasta do rangi najpoważniejszego faworyta.

Skoki dzisiaj NA KTÓRYM KANALE? Oberstdorf 29.12.2022 LIVE ONLINE w INTERNECIE

Reprezentant Polski jest liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i w wielu konkursach deklasował rywali. W kwalifikacjach do czwartkowego konkursu również pokazał, że forma go nie opuszcza i będzie walczył o drugiego Złotego Orła w swojej karierze. Jego najgroźniejszym rywalem będzie zapewne Halvor Egner Granerud, a o podium może powalczyć również Piotr Żyła.

Konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie odbędzie się w czwartek 29 grudnia. Transmisja z rywalizacji dostępna będzie na kanałach TVN oraz Eurosport 1. W Internecie konkurs będzie można zobaczyć na płatnej platformie Eurosport Player. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 16:30. Relacja z konkursu w Oberstdorfie na żywo w Internecie na sport.se.pl. Zapraszamy!

Sonda
Czy Dawid Kubacki wygra Turniej Czterech Skoczni 2022/23?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze