Piotr Żyła

i

Autor: AP PHOTO Piotr Żyła

MŚ Planica

Skoki Planica TV NA ŻYWO. Skoki NIEDZIELA MŚ Planica GDZIE OGLĄDAĆ? Planica STREAM ONLINE LIVE. Skoki Planica DZISIAJ NA KTÓRYM KANALE 26.02 LIVE ONLINE

2023-02-26 10:05

Skoki Planica TV NA ŻYWO. Skoki NIEDZIELA MŚ Planica GDZIE OGLĄDAĆ? Planica STREAM ONLINE LIVE. Skoki Planica DZISIAJ NA KTÓRYM KANALE 26.02 LIVE ONLINE. Mistrzostwa świata w Planicy nie zwalniają tempa. Po niebywale emocjonującym konkursie indywidualnym w sobotę przyszedł czas na konkurs drużyn mieszanych. Na skoczni znów zobaczymy Piotra Żyłę, ale tym razem o medal może być bardzo trudno. Skoki DZISIAJ w TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ? Skoki NIEDZIELA 26.02 STREAM ONLINE.

Skoki DZISIAJ TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki Planica NIEDZIELA 26.02 GDZIE OGLĄDAĆ?

Polscy skoczkowie w pierwszym dniu rywalizacji podczas mistrzostw świata w Planicy nie zawiedli! Dawid Kubacki, Kamil Stoch, a przede wszystkim Piotr Żyła zaprezentowali się znakomicie. 36-latek po raz drugi w karierze mógł świętować zdobycie złotego medalu i stał się drugim zawodnikiem w historii, który obronił tytuł mistrzowski. Radość Żyły po zwycięstwie w sobotnim konkursie byłą wręcz ogromna, ale zupełnie nie można się temu dziwić. Czasu na odpoczynek będzie jednak niewiele. Już w niedzielę na zawodników i zawodniczki czeka kolejna rywalizacja. Na skoczni normalnej dojdzie do konkursu par mieszanych, w którym zobaczymy m.in. właśnie Piotra Żyłę.

Planica NIEDZIELA konkurs drużyn mieszanych LIVE ONLINE. Skoki 26.02 NA ŻYWO w INTERNECIE

Oprócz nowego-starego mistrza świata w składzie reprezentacji Polski zobaczymy Kingę Rajdę, Nicolę Konderlę oraz Kamila Stocha. Niestety biało-czerwoni w walce o medal raczej nie powinni się liczyć, co potwierdziły ostatnie zawody par mieszanych. Miejsce w czołowej szóstce byłoby przyzwoitym wynikiem. W sumie podczas niedzielnych zawodów zobaczymy aż piętnaście reprezentacji. Faworytami są Niemcy i Austriacy.

Konkurs par mieszanych na mistrzostwach świata w Planicy odbędzie się w niedzielę 26 lutego. Transmisja ze zmagań dostępna będzie na kanale Eurosport 1 oraz Metro TV. W Internecie konkurs będzie można obejrzeć w płatnej aplikacji Player. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00. Relacja z konkursu par mieszanych na żywo w Internecie na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Listen on Spreaker.
Najnowsze