Śmiali się z Piotra Żyły jak jadł ŚNIADANIE. Wyciekły szczegóły DIETY mistrza świata

2021-03-05 11:26 mso
Piotr Żyła
Autor: AP PHOTO / Super Express Piotr Żyła

Piotr Żyła został mistrzem świata w Oberstdorfie, a w piątek stanie przed szansą zdobycia kolejnego medalu! Co trzeba robić, by osiągać wielkie sukcesy na międzynarodowej arenie? Ciężka praca popłaca, ale nie wystarczy! Kluczowa jest także dieta. O jej szczegółach opowiedział na łamach "Gazety Wrocławskiej". To nie bułka i banan jak w przypadku Małysza. "Wiewiór" przyznał, że w przeszłości niektórzy się z niego... śmiali!

Bułka z bananem - to specjał, którym przez lata raczyć się miał Adam Małysz. Dieta, o której mówiono głośno przynosiła mu same sukcesy! Medalista mistrzostw świata, triumfator Turnieju Czterech Skoczni, medalista olimpijski i 39-krotny zwycięzca konkursów Pucharu świata. W ślady za naszym wielkim mistrzem idą Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła. Oni także nie tylko ciężko pracują, ale muszą pilnować diety. O swoim sposobie odżywiania jeszcze kilka lat temu opowiadał w "Gazecie Wrocławskiej" Piotr Żyła. Świeżo upieczony mistrz świata z Oberstdorfu ze skoczni normalnej miał czasem przez nią problemy... Niektórzy się z niego śmiali. To musiało być naprawdę przykre.

Strasznie się zakotłowało po słowach Kubackiego o Żyle! Poszło o mówienie prawdy. Atmosfera robi się gęsta

Żyła słynie ze swojego podejścia do życia i świata. Wesoły, uśmiechnięty zawadiaka zawsze poprawia humor fanom swoimi wypowiedziami. Z pewnością do żartów ze swojej diety podchodził z ogromnym dystansem.

Zobacz jak w dzieciństwie wyglądał Piotr Żyła. Ale to był zawadiaka!

- Na śniadanie natomiast mam swoją dietę – jem dużo mięsa, czasem z owocami, he, he. Wtedy się ze mnie śmieją, że sobie nałożę cały talerz szynki, owoców i jeszcze dżemu do tego dodam. Połączenie dziwne, ale przypasowało mi - mówił Piotr Żyła w rozmowie z "Gazetą Wrocławską". Co ciekawe, "Wiewiór" uwielbiał także jajka, ale nagle okazało się, że jego organizm nie znosi ich dobrze!

Piotr Żyła w Oberstdorfie sięgnął po drugi złoty medal mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym. Wcześniej w Lahti w 2017 roku zdobył złoto w drużynie na skoczni dużej.

Siostra Kamila Stocha opowiedziała prawdę o jego żonie. Ewa-Bilan Stoch naprawdę tak się zachowała. Wszystko się zmieniło

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze