Stefan Horngacher

i

Autor: Cyfrasport Stefan Horngacher

Media donoszą!

Stefan Horngacher zadziwił przed MŚ. Niemcy mogą być w głębokim szoku, ryzykowna decyzja

2023-02-19 21:26

Stefan Horngacher miał podjąć kontrowersyjną decyzję przed mistrzostwami świata w Planicy. Trener niemieckiej reprezentacji w skokach narciarskich, jak donosi serwis "Skispringen.de", szkoleniowiec zdecydował już o ostatecznym składzie niemieckiej drużyny na zmagania w Słowenii i co ciekawe, ma zabraknąć aż dwóch mistrzów świata! Nasi zachodni sąsiedzi mogą być w głębokim szoku.

Stefan Horngacher miał podjąć decyzję w sprawie mistrzostw świata w Planicy. Okazuje się, że trener kadry Niemiec, dla którego obecny sezon jest wyjatkowo nieudany, miał już ukształtować skład, który powalczy o dobre miejsca w trakcie zawodów w Słowenii i wiele wskazuje na to, że w drużynie zabraknie dwóch mistrzów świata! Takiej decyzji nie można było się spodziewać.

Stefan Horngacher miał podjąć decyzję w sprawie mistrzostw świata. Zrezygnuje z dwóch czempionów globu?

Obecny sezon jest dla Horngachera wyjątkowo nieudany. O ile niemieccy skoczkowie byli przed sezonem traktowani jako jedni z potentatów do wygrywania w Pucharze Świata, o tyle nie pokqzali się z dobrej strony. Mistrzostwa świata w Planicy mają być ostatnim momentem, w którym plan byłego szkoleniowca Polaków wobec Niemców wypali, to też według portalu "Skispringen.de", Hornagacher podjął już decyzję o kształcie drużyny. O ile szkoleniowiec mówił, że pewne miejsce w drużynie na pewno mają Wellinger, Geiger, Markus Eisenbichler oraz Philipp Raimund, o tyle nie wiadomo było, kto będzie piątym skoczkiem. Okazuje się, że rola ta przypadnie w udziale Constantina Schmida. Znaczy to tyle, że Horngacher postanowił podziękować za udział w zawodach dwóch mistrzom świata - Piusowi Paschke i Stephanowi Leyhe.

Sonda
Chciałbyś, aby Stefan Horngacher powrócił do reprezentacji Polski?
Najnowsze