Karolina Małysz

i

Autor: Instagram/karolina_malysz Karolina Małysz

Kreacja Karoliny Małysz rozłoży was na łopatki! Do sieci trafiły zdjęcia z sesji ślubnej, wyglądała jak królowa

2022-04-04 13:36

Każda panna młoda chce wyglądać zjawiskowo podczas jednego z najważniejszych dni w swoim życiu i nie inaczej było w przypadku Karoliny Małysz, która zachwyciła gości podczas swojego przyjęcia weselnego. Córka Adama Małysza teraz rozłożyła na łopatki swoich fanów, kiedy do sieci trafił jej zdjęcia z sesji ślubnej. Internauci nie kryli swojego zachwytu i nie ma się co dziwić, bowiem Karolina Małysz wyglądała zjawiskowo.

Niedawnym ślubem Karoliny Małysz żyła niemalże cała Polska. Córka "Orła z Wisły" mogła bowiem pochwalić się ogromnym przyjęciem oraz zjawiskową suknią ślubną, w której prezentowała się wręcz bosko. Po jednym z najważniejszych dni w życiu pociechy Adama Małysza przyszedł kolejny - Karolina Małysz oraz jej małżonek udali się na sesję ślubną. Ta, jak się okazało, odbyła się w zimowych warunkach, co tylko dodało jej uroku. Gdy tylko w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z tego dnia, fanom opadły szczęki. To był jednak dopiero początek. Wraz z pojawieniem się kolejnego zdjęcia, internauci dosłownie oszaleli. Karolina Małysz prezentowała się bowiem zjawiskowo. Zobaczcie sami.

Żona Andrzeja Gołoty przekazała szokujące informacje o mężu! "Wyszedł w szlafroku i nie wrócił". Rozbrajający finał, fani mogli dostać zawału

Karolina Małysz pochwaliła się ślubną sesją. Wystarczyło jedno zdjęcie, żeby internauci wpadli w zachwyt, liczne komentarze 

Pierwsze zdjęcia z sesji ślubnej, na której Karolina Małysza pozuje wraz ze swoim mężem podbiły serca internautów, jednak prawdziwe szaleństwo nadeszło dopiero w momencie, kiedy córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem, na którym znajduje się sama. Tyle wystarczyło, żeby rozłożyć fanów na łopatki. Liczne komentarze przepełnione były komplementami pod adresem córki "Orła z Wisły" i nie zabrakło również porównań do królowej śniegu. Zobaczcie, jak Karolina Małysz prezentowała się podczas swojej ślubnej sesji, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

U Justyny Żyły zaszła ogromna zmiana! Różnicę w wyglądzie widać gołym okiem, musiała się tym pochwalić

Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze