Justyna Żyła ingerowała w swój wygląd

i

Autor: Instagram Justyna Żyła ingerowała w swój wygląd

Dba o nową miłość!

Tak Justyna Żyła dba o nowego ukochanego. Zdjęcie mówi wszystko, można tylko pozazdrościć!

2022-09-21 13:52

Justyna Żyła w końcu znalazła wielkie uczucie! Po tym, jak celebrytka rozwiodła się z Piotrem Żyłą, przez długi czas nie mogła znaleźć sobie nowego ukochanego. Ostatecznie jednak, była ukochana reprezentanta Polski w skokach narciarskich zakochała się na nowo i teraz postanowiła pochwalić się, jak dba o swoją miłość. Takich widoków można pozazdrościć!

Justyna Żyła postanowiła pochwalić się nową miłością! Celebrytka, która przez bardzo długi czas szukała nowego uczucia, w końcu je znalazła i bardzo aktywnie spędza czas z mężczyzną, którego jednak nie przedstawiła jeszcze swoim fanom. Wszystko wygląda na to, że miłość byłej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" kwitnie, a ona sama postanowiła pokazać, jak dba o nowego ukochanego. Można tylko pozazdrościć!

Ewa Brodnicka szokuje! Pokazała się całkowicie nago, gorące zdjęcie można zobaczyć tylko za pieniądze!

Justyna Żyła chwali się, jak dba o nową miłość. Przez długi czas nie mogła znaleźć uczucia

Rozwód Justyny Żyły z Piotrem Żyłą był wydarzeniem, którym swego czasu żyły wszystkie media sportowe i show-biznesowe. Celebrytka nie ukrywała żalu do sportowca i opowiadała o nieznanych, dość kontrowersyjnych szczegółach swojego pożycia małżeńskiego oraz atakowała nową wybrankę serca byłego męża - Marcelinę Ziętek. Sytuacja zdaje się być jednak opanowana, a sama celebrytka znalazła sobie nową miłość. Teraz gwiazda chwali się, jak dba o nowego ukochanego, można pozazdrościć!

Rosjanie kombinują po usunięciu z EURO 2024. Wyjawili swoje plany, absurd goni absurd!

Aby zobaczyć zdjęcie, na którym Justyna Żyła całuje nowego ukochanego, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła dba o nowego ukochanego. Przez żołądek do serca?

Okazuje się, że Justyna Żyła bardzo na poważnie bierze sobie ludowe porzekadło, w myśl którego uczucie mężczyzny można wywalczyć, serwując mu przepyszne jedzenie. Na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez celebrytkę na mediach społecznościowych widzimy, jakie pyszne śniadanie celebrytka przygotowała dla swojego ukochanego. Jak widać, zasada "przez żołądek do serca" ma się jeszcze bardzo dobrze!

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!
Najnowsze