Widać różnicę?

Tak Piotr Żyła mieszkał z byłą żoną. Teraz jego mieszkanie wygląda inaczej, Marcelina Ziętek wszystko zaprezentowała

2023-04-20 15:58

Własne mieszkanie to jedno z głównych marzeń wielu osób. Kupno, wykończenie i następnie dbanie o swoje "cztery kąty" wymaga dużo poświęcenia i niekiedy nerwów. Piotr Żyła może coś wiedzieć na ten temat, bo już po raz drugi w stosunkowo krótkim czasie pilnował budowy domu. Niedawno jego obecna partnerka pokazała wnętrze nowego mieszkania, a na zdjęciach z przeszłości można zobaczyć, jak wyglądał dom Piotra i Justyny Żyły, w którym mieszka obecnie była partnerka polskiego skoczka narciarskiego.

Piotr Żyła od pewnego czasu publikował w mediach społecznościowych zdjęcia z placu budowy nowego mieszkania. Postawienie domu nie jest sprawą łatwą, dlatego reprezentant Polski w skokach narciarskich musiał nieco poczekać na swoje nowe "cztery kąty", ale jak pokazało nagranie Marceliny Ziętek, w końcu się doczekali. Partnerka Żyły na wideo zaprezentowała gotową już kuchnię, którą wykonała według własnego projektu.

Nowy dom Piotra Żyły zapiera dech w piersiach! Ukochana polskiego skoczka musiała się tym pochwalić, wielu może tylko pozazdrościć

W tym domu mieszkał kiedyś Piotr Żyła

Piotr Żyła doskonale wiedział jednak, jak wygląda budowa i wykańczanie mieszkania. Kilka lat temu wprowadził się wraz z ówczesną żoną, Justyną Żyłą do dużego, nowoczesnego mieszkania. Fani skoków narciarskich wiedzą, jak potoczyły się losy pary. Małżeństwo wzięło rozwód, a posiadłość ostatecznie trafiła do byłej partnerki mistrza świata w skokach narciarskich. Na zdjęciach poniżej zobaczycie dom, w którym niegdyś mieszkał Piotr Żyła.

PKO Ekstraklasa Raport 17.04
Listen on Spreaker.
Najnowsze