jest się czym chwalić

Nowy dom Piotra Żyły zapiera dech w piersiach! Ukochana polskiego skoczka musiała się tym pochwalić, wielu może tylko pozazdrościć

2023-04-19 11:41

W ostatnim czasie Piotr Żyła i jego ukochana, Marcelina Ziętek mieli sporo na głowie przed budowę i wykończenie swojego wymarzonego domu. Kiedy ten zaczął już nabierać kolorów, a we wnętrzu pojawiły się już pierwsze meble, partnerka polskiego skoczka postanowiła pokazać, jak wygląda kuchnia w nowej posiadłości Piotra Żyły. Wnętrze domu zapiera dech w piersiach, a tak przestronnej kuchni Marcelinie Ziętek może zazdrościć niejedna pani domu.

Po zakończeniu trudnego i wymagającego sezonu 2022/23 Pucharu Świata w skokach narciarskich, polscy skoczkowie wraz z Piotrem Żyłą mogli wreszcie wziąć głęboki oddech i odpocząć ze swoimi najbliższymi. Jeden z liderów reprezentacji Polski w ostatnim czasie zajęty był również budową swojego nowego domu, w którym ma zamieszkać ze swoją ukochaną, Marceliną Ziętek. Gdy tylko w posiadłości Piotra Żyły pojawiły się już najważniejsze meble, aktorka znana przede wszystkim z roli w serialu "19+", postanowiła pokazać wnętrze pięknego domu. 

Piotr Żyła może pochwalić się piękną posiadłością! Partnerka polskiego skoczka pokazała wnętrze nowego domu

Nowy dom Piotra Żyły pomimo tego, że dopiero powstał, już teraz może wywołać u wielu osób poczucie zazdrości. Przede wszystkim uwagę mogą zwrócić na niego kobiety, a wszystko przez ogromną, przestronną kuchnię, która będzie w stanie pomieścić naprawdę wielka rodzinę oraz znajomych. Utrzymana w biało-czarnych barwach kuchnia sprawia, że od razu chciałoby się w niej zacząć gotować. Nic więc dziwnego, że Marcelina Ziętek od razu postanowiła pochwalić się posiadłością jej i polskiego skoczka. Zobaczcie, jak będzie mieszkał Piotr Żyła w nowym domu, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Piotr Żyła osiągnie jeszcze jakiś sukces?
Listen on Spreaker.
PKO Ekstraklasa Raport 17.04
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze