Tego o Marcelinie Ziętek nie wiedzieliście! Dziewczyna Piotra Żyły zaskoczyła zachowaniem

2021-04-23 9:23 Marcin Długosz
Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek jest doskonale znana wszystkim polskim fanom skoków narciarskich. Jest bowiem w swoim życiu prywatnym związana z reprezentantem "Biało-czerwonych", Piotrem Żyłą. Nie dziwi zatem, że kibiców interesują także i poczynania ukochanej popularnego sportowca. A ta postanowiła zaskoczyć swoim zachowaniem! O pewnym aspekcie, na wdrożenie którego zdecydowała się kobieta, z pewnością nikt nie wiedział.

Echa mistrzostwa świata

Piotr Żyła dopiero co - tak jak oczywiście i wszyscy pozostali skaczkowie - zakończył sezon 2020/2021. A ten był niezwykle emocjonujący. Najwięcej powodów do radości sportowiec miał oczywiście po mistrzostwach świata na skoczni normalnej w Oberstdorfie. Wówczas zgarnął złoty medal i sprawił, że minione rozgrywki zapisały się w jego karierze w sposób wyjątkowy. Po tym wydarzeniu, do którego doszło na sam koniec lutego, zewsząd posypały się do skoczka gratulacje. Składali je wszyscy - od innych sportowców, przez popularnych przedstawicieli innych obszarów życia, po polityków. Publicznie nie pokusiła się o to życiowa partnerka Piotra Żyły, Marcelina Ziętek. Nie ma jednak cienia wątpliwości, że na pewno uczyniła to prywatnie - w końcu jakżeby inaczej!

Robert Lewandowski szczerze o kontuzji z Polska - Andora. Pierwszy raz o tym mówi, gorzkie słowa

Fani skoków narciarskich śledzą w sieci poczynania także i ukochanej mistrza świata z Oberstdorfu. A ta właśnie w Internecie postanowiła swoim zachowaniem nieco zaskoczyć. Tego o niej nie wiedzieliście! Szczegóły znajdziecie w poniższej galerii zdjęć.

Justyna Żyła wbiła Piotrowi kolejną szpilę! Boi się o swoją córkę, zaskakujący powód

Żyła mistrzem świata!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze