Thomas Thurnbichler

i

Autor: Cyfra Sport Thomas Thurnbichler

Wszystko powiedział!

Thurnbichler jasno o stanie zdrowia Kamila Stocha. Wskazał kluczowe informacje, od tego wszystko będzie zależeć

2023-10-02 16:45

Thomas Thurnbichler postanowił powiedzieć o stanie zdrowia Kamila Stocha! Trener Polaków wyjawił w rozmowie z mediami, czy będziemy oglądać polskiego mistrza w zaplanowanym finale Grand Prix w skokach narciarskich w Klingenthalu. Okazuje się, że wszystko zależy od jednego czynnika, jakim jest zdrowie Stocha. O wszystkim powiedział!

Wciąż nie wiadomo, czy stan zdrowia Kamila Stocha pozwoli mu na wzięcie udziału w finale Grand Prix w skokach narciarskich w Klingenthalu. Polski skoczek z powodów zdrowotnych odpuścił zawody w Hinzenbach. Pierwsze wskazania lekarzy mówiły o tym, że sportowiec ma problemy z przeziębieniem, jednak jego stan się pogorszył i potrzebne było leczenie antybiotykami. Teraz Thurnbichler powiedział o stanie zdrowia swojego zawodnika i powiedział, że zamierza o potencjalnym starcie rozmawiać już z samym sportowcem.

Thurnichler jasno o zdrowiu Stocha. Wszystko wyjawił

Jak przyznał Thurnbichler, ważne jest dla niego zdrowie Stocha i będzie z nim o tym rozmawiał. Najważniejsze jest to, żeby zawodnik był gotowy do zimowego sezonu i w pełni możliwości zdrowy.

- Będę się kontaktował z Kamilem i podejmiemy najlepszą decyzję w jego kontekście. Ważne, by nie przeforsować zbyt szybko zawodnika, który bierze antybiotyki. Klingenthal nie jest istotne. Najważniejsza jest zima. W Klingenthalu zobaczymy tę samą piątkę, co w Hinzenbach, jeśli Kamil nie będzie w stu procentach zdrowy - mówi trener polskiej kadry.

Najnowsze