Thomas Thurnbichler, Dawid Kubacki

i

Autor: Cyfrasport/Paweł Skraba/SE Thomas Thurnbichler, Dawid Kubacki

musiał to przekazać

Thurnbichler przekazał piekielnie ważne wieści o Dawidzie Kubackim! Fani muszą o tym wiedzieć, jasny przekaz

2023-10-03 8:22

Na kilka tygodni przed startem kolejnego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich, fani reprezentacji Polski mają przede wszystkim nadzieję, że podopieczni trenera Thomasa Thurnbichlera dobrze przepracowali okres przygotowawczy i wraz z początkiem zimy pokażą znów swoją najlepszą formę, szczególnie Dawid Kubacki. Lider polskich skoczków w poprzednim sezonie miał świetne wyniki, jednak musiał przedwcześnie zakończyć sezon. Teraz Thomas Thurnbichler przekazał bardzo ważne wieści w jego sprawie.

Polscy skoczkowie przez lata przyzwyczaili swoich fanów do tego, że w niemalże każdych zawodach walczą oni o jak najwyższe lokaty i zaliczają się do grona najlepszych zawodników na całym świecie w swojej dyscyplinie. Przed startem sezonu 2023/2024 Pucharu Świata nadzieje na dobre wyniki biało-czerwonych są więc oczywiście niemałe tym bardziej, że Dawid Kubacki podczas Letniego Grand Prix w Hinzenbach znów pokazał się z bardzo dobrej strony, jednak nie opuszczał go okropny pech. Po zawodach trener Thomas Thurnbichler miał okazję porozmawiać z portalem "skijumping.pl" na temat swoich zawodników i przekazał bardzo ważne wieści. 

NIE PRZEGAP: Ukochana Piotra Żyły musiała się tym pochwalić publicznie! Wielka radość i morze czułości, ważny dzień dla Marceliny Ziętek

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?

Thomas Thurnbihler bez ogórek o Dawidzie Kubackim! Trener polskich skoczków przekazał ważne wieści

Oprócz tego, że austriacki trener pracujący z reprezentacją Polski w skokach poinformował o stanie zdrowia Kamila Stocha, który nie mógł wystąpić w ostatnich zawodach ze względu na przeziębienie, to Thurnbichler wypowiedział również bardzo ważne słowa o Dawidzie Kubackim. Kibice mogą odetchnąć z ulgą, bowiem zdaniem szkoleniowca biało-czerwonych, jeden z liderów naszej kadry zdaje się prezentować podobną formę, jaką mieliśmy okazję oglądać w poprzednim sezonie. 

Thurnbichler przekazał piekielnie ważne wieści o Dawidzie Kubackim! Fani muszą o tym wiedzieć, jasny przekaz

- Za nim bardzo trudne tygodnie. Nie możemy zapomnieć o wszystkich wydarzeniach. Musiał przedwcześnie zakończyć miniony sezon ze względu na trudną sytuację prywatną. Mogliśmy się nawet zastanawiać, czy w ogóle będzie w naszej drużynie kolejnej zimy. Teraz jestem przeszczęśliwy, że pracuje na pełnych obrotach i pokazuje skoki, które prezentował w poprzednim sezonie - wyznał Thomas Thurnbichler w rozmowie z portalem "skijumping.pl" przekazując, że Dawid Kubacki znów może prezentować świetną formę, jeśli wszystko pójdzie tak, jak do tej pory. 

Sonda
Czy Piotr Żyła osiągnie jeszcze jakiś sukces?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają