Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/ marceepan Marcelina Ziętek

wielka radość

Ukochana Piotra Żyły musiała się tym pochwalić publicznie! Wielka radość i morze czułości, ważny dzień dla Marceliny Ziętek

2023-10-02 12:27

Odkąd Piotr Żyła i Marcelina Ziętek zaczęli pokazywać się publicznie i ich związek przestał być tajemnicą, aktorkę znaną z występów w serialu "19+" obserwuje zdecydowanie więcej osób, w tym oczywiście fanów skoków narciarskich. Ukochana Piotra Żyły stale pokazuje więc kolejne rzeczy, jakie dzieją się w jej życiu i tym razem musiała pochwalić się bardzo ważnym dniem.

Z uwagi na fakt, że Piotr Żyła od lat zalicza się do grona liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich, życie prywatne zawodnika mieszkającego na co dzień w Ustroniu niezwykle ciekawi przede wszystkim jego wiernych fanów. Kiedy więc Żyła zaczął publicznie pojawiać się z Marceliną Ziętek, profile w mediach społecznościowych aktorki znanej z występów w serialu "19+" również stały się obiektem zainteresowania internautów. Życiowa partnerka Piotra Żyły doskonale zdaje sobie z tego sprawę i raz po raz publikuje kolejne posty i relacje odnoszące się do tego, co akurat dzieje się w życiu jej oraz skoczka. Tym razem musiała pochwalić się ważnym dniem. 

Marcelina Ziętek musiała pochwalić się tym dniem! Ważna data, zapanowała wielka radość

Ci internauci, którzy bacznie śledzą życie Marceliny Ziętek w mediach społecznościowych doskonale wiedzą, że ta niemalże wszędzie zabiera ze sobą swojego pupila, jakim jest szpic miniaturowy. Piesek należący do partnerki Piotra Żyły niejednokrotnie towarzyszył również samego skoczkowi na zdjęciach, co jasno pokazuje, że polubił on naszego reprezentanta. Okazuje się, że niedawno miała miejsce ważna rocznica.

Ukochana Piotra Żyły musiała się tym pochwalić publicznie! Wielka radość i morze czułości, ważny dzień dla Marceliny Ziętek

- Dzisiaj mijają 3 latka od kiedy jesteśmy razem - napisała krótko na Instagram Stories Marcelina Ziętek, pokazując się ze swoim pupilkiem, który cały w skowronkach przymilał się do swojej właścicielki. Ta oczywiście nie pozostała mu dłużna i oprócz uścisków, na twarzy partnerki Piotra Żyły malował się uśmiech od ucha do ucha.  

Marcelina Ziętek musiała pochwalić się tym specjalnym dniem

i

Autor: Instagram/ marceepan screen Marcelina Ziętek musiała pochwalić się tym specjalnym dniem
Sonda
Czy Piotr Żyła osiągnie jeszcze jakiś sukces?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze