Marcelina Ziętek, Piotr Żyła

i

Autor: Instagram/ marceepan Marcelina Ziętek, Piotr Żyła

nagranie trafiło do sieci

To, co Marcelina Ziętek i Piotr Żyła wyprawiali przy skoczni wielu zszokuje! Nagranie trafiło do sieci, "niesamowite przeżycie"

2023-08-14 13:47

Piotr Żyła wraz ze swoją ukochaną, Marceliną Ziętek dalej cieszy się wspólnymi wakacjami. Po tym, jak jeden z liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich wygrzewał się na słonecznej, włoskiej plaży, teraz Żyła i jego partnerka postawili na nieco aktywniejszy wypoczynek. W tym celu udali do do słoweńskiej Planicy i skorzystali z atrakcji, która wielu przerazi.

Skoczkowie reprezentacji Polski po tym, jak rywalizowali w Szczyrku podczas zawodów cyklu Letniego Grand Prix dostali jeszcze trochę wolnego, aby mogli wypocząć i cieszyć się latem oraz słoneczną pogodą. Kamil Stoch wraz ze swoją żoną postawił na polskie klimaty, odkrywając malowniczą północ naszego kraju, natomiast na zagraniczny kierunek postawił Piotr Żyła. Wraz ze swoją ukochaną przez kilka dni wygrzewał się na słonecznej, włoskiej plaży, a teraz postanowił odwiedzić skocznię w Planicy jednak nie po to, aby na niej poskakać. 

Tak Piotr Żyła i Marcelina Ziętek korzystają z wakacji! Wielu złapie się na głowę widząc, co wyprawiali pod skocznią

Piotr Żyła przez lata swojej kariery miał okazje niejednokrotnie skakać na największych obiektach na świecie, jednak tym razem korzystając z okazji postanowił pokazać swojej partnerce Marcelinie Ziętek, jak wygląda skakanie z jego perspektywy, a dokładniej rzecz ujmując co widzi skoczek narciarski znajdując się na belce startowej tak ogromnego obiektu. Wszystko dzięki specjalnej atrakcji, jaką jest tyrolka "Planica Zipline".

To, co Marcelina Ziętek i Piotr Żyła wyprawiali pod skocznią wielu zszokuje! Nagranie trafiło do sieci, "niesamowite przeżycie"

Razem na Mamucie 🚀🔥Niesamowite przeżycie - napisała na Instagramie Marcelina Ziętek publikując zdjęcia z Planicy oraz film, na którym widać jak ta zjeżdża za pomocą tyrolki ze skoczni, podziwiając przy tym piękne, ale jednocześnie zapierające dech w piersiach widoki, które dla wielu byłyby zbyt ekstremalne. Dzięki temu partnerka Piotra Żyły mogła na własne oczy zobaczyć, co widzi skoczek zasiadając na belce takiej dużej skoczni. 

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?
Dawid Kubacki złotym medalistą Igrzysk Europejskich
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze