Turniej Czterech Skoczni. Bischofshofen. Transmisja NA ŻYWO w TVP 1, TVP Sport i Eurosport

2011-01-06 7:30

Adam Małysz staje do walki o podium Turnieju Czerech Skoczni. Polski skoczek wyprzedza czwartego w klasyfikacji Mattiego Hautamaekiego i 0,4 pkt. Ostatni z czterech konkursów jest rozgrywany w Bischofshofen, w którym Małysz wygrał w 2001 roku. Transmisje na żywo z konkursu przeprowadzi TVP 1, TVP Sport i Eurosport. Początek zawodów o 16:00.

We wczorajszym kwalifikacjach Adam Małysz zajął 6. miejsce (136m). W konkursie obok "Orła z Wisły" zobaczymy jeszcze czterech reprezentantów Polski.

Przeczytaj koniecznie: Wszystko o Turnieju Czterech Skoczni

Stefan Hula oddał daleki skok na odległość 126,5m (25. miejsce), Kamil Stoch był 35. (123m), Dawid Kubacki zajął 40. pozycję (120m), a Rafał Śliż kwalifikację zakończył na 42. lokacie (119m).

Turniej Czterech Skoczni - Bischofshofen 16:00