Ukochana Macieja Kota pokazała SEKSOWNE ZDJĘCIE w bikini. Ale kocica!

2019-08-12 14:53 FAN
Agnieszka Kot
Autor: Instagram Agnieszka Kot

Żona znanego polskiego skoczka ruszyła ze swoim nowym projektem, przez który nie miała ostatnio zbyt wiele wolnego czasu. - Fajnie jest czasem nic nie robić - napisała na Instagramie, chwaląc się wolnymi chwilami na pomoście. Agnieszka Kot opublikowała zdjęcie w seksownym bikini, którym zachwyciła fanów.

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon skoków narciarskich. Przed zimowym Grand Prix, zawodnicy mierzą się na igelicie. Nim rozpoczną się pierwsze zawody, każdy z zawodników ma czystą kartę u nowego selekcjonera polskiej kadry, Michala Doleżala. O miejsce w reprezentacji walczy m.in. Maciej Kot.

Zawodnika w walce w drużynie wspiera świeżo upieczona małżonka, Agnieszka Kot (niegdyś Lewkowicz). Trenerka fitness pod koniec czerwca otworzyła własny biznes i dopiero ostatnio miała chwilę dla siebie. Ukochana skoczka postanowiła spędzić trochę czasu nad jeziorem.

Agnieszka pokazała na Instagramie fotografię w seksownym bikini. - Fajnie jest czasem nic nie robić - dodała w opisie Kot zachwycając kibiców. - Jest czad figura - napisał jeden z fanów. "Bosko wyglądasz" i "Pięknie wyglądasz w tym stroju" - dodawali inni.

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz są parą od 2015 roku. Na ich ślubie w Krakowie obecni byli rodzina, przyjaciele. Nie zabrakło także sportowców. Para utrzymywała całą sprawę w tajemnicy, choć już wcześniej Kot sugerował, że zmieni stan cywilny.