Co za zdjęcie!

Ukochana Piotra Żyły odsłoniła piersi! Zrobiło nam się gorąco, zdjęcie Marceliny Ziętek powala

2023-04-05 13:01

Marcelina Ziętek postanowiła zaskoczyć swoich fanów na mediach społecznościowych. Ukochana skoczka narciarskiego, która znana jest ze swojej wielkiej urody, zamieściła na Instagramie wyjątkowe zdjęcie, które odsłania jej piersi. Ta fotografia nas powaliła, nie da się obok niej przejść obojętnie!

Marcelina Ziętek nie przestaje zaskakiwać! Aktorka i modelka, która znana jest także ze swojego związku ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą, postanowiła pokazać wyjątkowo gorące zdjęcie, na którym odsłoniła swoje piersi. To zdjęcie potrafi rozpalić wyobraźnię!

Marcelina Ziętek pokazała swoje piersi. Gorące zdjęcie ukochanej Piotra Żyły powala

Marcelina Ziętek jest osobą, która bez wątpienia wzbudza wielkie emocje wśród fanów show-biznesu i sportów zimowych. Aktorka i modelka wywołuje niemałe zamieszanie w mediach, od kiedy zaczęła się spotykać z Piotrem Żyłą. W tamtym czasie na mediach społecznościowych aktorki nie brakowało także niezwykle gorących zdjęć, na których to Zietek prezentowała swoje wdzięki. O ile obecnie odważne fotografie gwiazdy telewizji to już rzadkość, o tyle na swojej najnowszej publikacji Ziętek postanowiła odsłonić dekolt, z którego widoczny był jej dość pokaźny biust. Obok tak gorącej fotografii ciężko przejść obojętnie. Aby zobaczyć inne, równie gorące zdjęcia Marceliy Ziętek, przejdź do galerii zamieszczonych w tekście.

Marcelina Ziętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Listen on Spreaker.
Najnowsze