Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/ marceepan Marcelina Ziętek

Mamy nagranie!

Ukochana Piotra Żyły wypięla pośladki i uniosła potężny ciężar. Czasem mężczyźni mają z tym problem, musiała się uprzeć!

2022-12-19 12:30

Marcelina Ziętek postanowiła zadziwić nagraniem na swoich mediach społecznościowych. Aktorka i ukochana Piotra Żyły pokazała jak radzi sobie z potężnym ciężarem, z którym problem miałby niejeden mężczyzna. Jak sama przyznaje, wymagało to od niej dużego uporu, ale koniec końców się udało! Mamy nagranie.

Marcelina Ziętek postanowiła zadziwić swoich fanów na mediach społecznościowych. Ukochana Piotra Żyły pokazała, że trwają u niej zmasowane przygotowania do świąt Bożego Narodzenia i zrobiła coś, czego mało kto mógł się po niej spodziewać. Mimo że modelka i artystka nie może poszczycić się silną sylwetką, to przetachała do swojego domu potężny ciężar. Wielu mężczyzn miałoby z tym problemy, jednak jej się to udało!

Marcelina Ziętek postanowiła pokazać, jak radzi sobie z potężnym ciężarem. Wymagało to od niej wielkiego uporu!

Jak przyznała Marcelina Ziętek za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, udało się jej kupić i samodzielnie zanieść do domu choinkę, którą kupiła na święta Bożego Narodzenia. Mimo że było to bardzo ciężkie zadanie, a sama ukochana Piotra Żyły może pochwalić się bardziej szczupłą niż sportową muskulaturą, to udało się jej przetransportować drzewko do swojego domu.

- Jak się uprę, to nie ma rzeczy niemożliwych. Za duża za ciężka - napisała Marcelina Ziętek za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze