zrobiło się gorąco

Ukochana Piotra Żyły pokazała krągłe pośladki pomimo tęgiego mrozu! Zdjęcie w czerwonym bikini rozgrzeje nawet największych zmarzluchów

2022-12-07 18:23

Internauci, którzy śledzą profile Marceliny Ziętek w mediach społecznościowych doskonale wiedzą, że ukochana Piotra Żyły lubi chwalić się w sieci swoim smukłym i wysportowanym ciałem i nie inaczej było przy okazji mikołajek. Aktorka znana przede wszystkim z roli w serialu "19+" postanowiła rozgrzać swoich fanów i pokazała krągłe pośladki pomimo niesprzyjającej temu pogodzie.

Pomimo zimowej i mroźnej aury, kolejni sportowcy i celebryci chwalą się zdjęciami ze swoich tropikalnych wakacji lub wyjazdów, na które udali się tuż przed świętami. Nie inaczej jest w przypadku Marceliny Ziętek, która przy okazji mikołajek postanowiła rozgrzać nieco swoim fanów w te chłodne dni i pochwaliła się zdjęciem w bikini, które przyciągnęło uwagę wielu internautów. Wszystko nie tylko przez czerwone bikini i krągłe pośladki Marceliny Ziętek, ale również na scenerię, w jakiej zostało wykonane. Zimowa aura, jak widać nie jest straszna ukochanej Piotra Żyły.

Marcelina Ziętek odsłoniła ciało pomimo chłodu! Krągłe pośladki w czerwonym bikini rozgrzały internautów

Marcelina Ziętek doskonale zdaje sobie sprawę, że może pochwalić się smukłym, jędrnym i wysportowanym ciałem, które przykuwa spojrzenie wielu internautów i sprawia, że internauci komplementują ją bez opamiętania. Dziewczyna skoczka reprezentacji Polski chętnie więc wrzuca kolejne zdjęcia swojego odsłoniętego ciała, ku uciesze internautów. Tym razem Marcelina Ziętek postanowiła pokazać swoje walory w czerwonym bikini wśród zimowej scenerii, pomimo szalejącego zimna i chłodu. 

Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Najnowsze