Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek pokazała swoje wdzięki na pełnym słońcu. Co za widoki, rozpaliła fanów w samej bieliźnie!

2022-03-23 17:24

Marcelina Ziętek postanowiła zadziwić swoich miłośników na mediach społecznościowych. Gwiazda telewizji TVN i ukochana Piotra Żyły postanowiła skorzystać z dobrej pogody i wyszła opalać się w samej bieliźnie. Te ujęcia młodej aktorki odbierają mowę, fani skoczka narciarskiego mogą mu tylko zazdrościć tak pięknej ukochanej!

Marcelina Ziętek jest osobą, która bezsprzecznie wzbudza wielkie emocje wśród fanów sportów zimowych. Aktorka już od dłuższego czasu umawia się z reprezentantem Polski w skokach narciarskich - Piotrem Żyłą - i ich relacja jest opisywana prez wszystkie media w kraju. Jakby tego było mało, Ziętek jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych, gdzie często decyduje się na publikacje bardzo odważnych treści, zawierających bardzo gorące zdjęcia artystki, niekiedy wyłącznie w niezwykle kusej bieliźnie i strojach kąpielowych. Tym razem, ukochana skoczka skorzystała z dobrej pogody i pokazała, jak się opala w promieniach słonecznych. To zdjęcie potrafi rozpalić!

Wielki gest najbliższych rywali reprezentacji Polski! Aż ciężko powstrzymać wzruszenie, nie mogli przejść obojętnie

Marcelina Ziętek uwielbia pokazywać swoje ciało. Jej media społecznościowe są pełne odważnych treści

O tym, że Marcelina Ziętek uwielbia pokazywać swoje ciało, nie trzeba przekonywać żadnego z fanów jej mediów społecznościowych. Aktorka wielokrotnie występowała tam w wyjątkowo gorących zdjęciach, które stanowczo pokazywały uroki jej ciała. Tym razem, Ziętek postanowiła pokazać, jak korzysta z dobrej pogody. 

Mateusz Borek znalazł klub marzeń dla Roberta Lewandowskiego. Nie ma wątpliwości, wymarzone miejsce dla piłkarza

Aby zobaczyć wyjątkowo gorące zdjęcia Marceliny Ziętek, przejdź do galerii poniżej.

Ziętek rozkochana w promieniach słońca. Zaliczyła sesję opalania na świeżym powietrzu

Nie da się ukryć, że piękna pogoda może prowokować do tego, aby zacząć się opalać. Przykład tutaj dała właśnie Marcelina Ziętek, która w samej bieliźnie wyszła na promienie słoneczne i nie mogła ukryć uśmiechu względem faktu, że na dworzu robi się coraz to piękniej.

- Idealnie - napisała Marcelina Ziętek na swojej fotografii na mediach społecznościowych.

Marcelina ZIętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Piotr Żyła nago w miejscu publicznym
Sonda
Czy kibicujesz związkowi Piotra Żyły i Marceliny Ziętek?
Najnowsze