Mateusz Borek

i

Autor: TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS Mateusz Borek

Mateusz Borek znalazł klub marzeń dla Roberta Lewandowskiego. Nie ma wątpliwości, wymarzone miejsce dla piłkarza

2022-03-23 16:00

Mateusz Borek postanowił wybrać klub dla Roberta Lewandowskiego, gdyby jego negocjacje kontraktowe z Bayernem Monachium spełżły na niczym. Współwłaściciel "Kanału Sportowego" powiedział w programie "Moc Futbolu", że widzi dla Polaka klub marzeń, w którym powinien się sprawdzić. Trzeba przyznać, że taki transfer byłby prawdziwym hitem.

Rozmowy kontraktowe między Bayernem Monachium a Robertem Lewandowskim jeszcze się nie odbyły, co stwarza wiele możliwości dla najlepszych klubów świata, które chciałyby przekonać Polaka do gry w ich barwach. Ostatnio mówiło się, że Lewandowskim zainteresowanie wyrażał Real Madryt i Manchester United, ale zdaniem Mateusza Borka, kapitan Biało-Czerwonych powinien postanowić na zupełnie inną opcję, jeśli jego rozmowy z mistrzami Niemiec się nie udadzą. O swojej wizji przyszłości Lewandowskiego, Borek powiedział w programie moc futbolu.

Austriacki trener zwrócił się do Polaków. Padły wymowne słowa, tego po Pointnerze się nie spodziewano

Mateusz Borek o przyszłości Lewandowskiego. To tam powinien trafić piłkarz

Zdaniem Mateusza Borka, Robert Lewandowski powinien zastanowić się nad angażem w FC Barcelonie, jeśli nie będzie w stanie dogadać się z działaczami Bayernu w sprawie dalszego kontraktu. Jak uważa sam dziennikarz, są co najmniej trzy czynniki, dla których Lewandowski powinien postawić na grę w "Dumie Katalonii"

- Co może rozbić nową umowę Lewandowskiego z Bayernem? To, o czym pisze hiszpańska prasa - FC Barcelona. Po pierwsze tworzy się fantastyczny projekt sportowy i już widać, że będzie to szło do przodu. Druga kwestia - pieniądze netto. Bo w Niemczech 30 mln euro brutto, to jest 15 do ręki. Wydaje mi się, że Barcę będzie stać na zapłacenie większych pieniędzy, jeśli chodzi o kwotę netto - przekonuje Mateusz Borek.

Reprezentant Polski był na skraju. Taki styl życia nie przystoi piłkarzowi, powiedział o depresji

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta Lewandowskiego z rodziną, przejdź do galerii poniżej.

Borek wskazuje Katalonię. Tam mogłoby się dobrze żyć Lewandowskiemu

Oprócz zalet finansowych i sportowych przejścia do Barcelony Borek wskazuje na dobry poziom życia w stolicy Katalonii.

-  Trzecia kwestia - każdy mądry facet wie, że jego sukces nie jest możliwy bez akceptacji drugiej połowy. Barcelona - piękne miejsce do życia, plaża. Pamiętajmy, że Robert kupił dom na Majorce. Żyjesz w innym klimacie. Kwestie dookoła piłkarskie mogą mieć znaczenie. Barcelona będzie grała o wszystko w następnym sezonie, a ty możesz być jednym z symboli, że przyszedłeś i jest odbudowa wielkiego klubu – mówił Mateusz Borek w programie "Moc Futbolu".

Restauracja Roberta Lewandowskiego będzie sprzedawać Misie Rysie, żeby powstał "Ryśkowy szpital"
Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien odejść latem z Bayernu?
Najnowsze