Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/ marceepan Marcelina Ziętek

ostro zasuwała

Ukochana Piotra Żyły zabrała się do roboty z wypiekami na twarzy! W takim stroju jej jeszcze nie widzieli, Marcelina Ziętek musiała się mocno namachać

2022-12-14 15:35

Marcelina Ziętek jest zmuszona mnóstwo czasu spędzać bez Piotra Żyły, ze względy na częste wyjazdy skoczka szczególnie podczas trwania sezonu Pucharu Świata. Ukochana skoczka doskonale wie jednak, jak poradzić sobie nawet w sytuacjach kryzysowych, co potwierdziła na swoim Instagramie. W takim stroju jej jeszcze nie widzieli. Aktorka z wypiekami na twarzy złapała za łopatę i zabrała się do pracy.

Sezon Pucharu Świata 2022/23 ruszył już na dobre i po kolejnych zawodach, które odbyły się w niemieckim Titisee-Neustadt, najlepsi zawodnicy na świecie teraz udają się do Szwajcarii, by rywalizować w Engelbergu. Dla partnerek polskich skoków, w tym oczywiście dla Marceliny Ziętek oznacza to kolejne dni bez swoich drugich połówek. Ukochana Piotra Żyły udowodniła jednak, że potrafi sobie poradzić sama i żadnej pracy się nie boi.

W takim wydaniu Marceliny Ziętek jeszcze nie widzieli! Partnerka Piotra Żyły musiał się nieźle namachać 

Wielu internautów mogło się zdziwić zaglądając na instagramowy profil Marceliny Ziętek, bowiem fani aktorki nie mieli jeszcze okazji widzieć jej w pełnym roboczym stroju. Obecna pogoda i obfite opady śniegu sprawiły jednak, że Marcelina Ziętek musiał założyć ciepłą kurtkę, kalosze i złapać za łopatę do śniegu, aby odgarnąć zalegający na podjeździe śnieg. 

Ukochana Piotra Żyły zabrała się do roboty z wypiekami na twarzy! W takim stroju jej jeszcze nie widzieli, Marcelina Ziętek musiała się mocno namachać

Wypieki na twarzy od trzaskającego mrozu nie zniechęciły jednak partnerki skoczka polskiej kadry, która w pocie czoła zasuwała po podwórku z łopatą do śniegu i jak widać na jej Instagramie, naprawdę dobrze poradziła sobie z niełatwym zadaniem. Piotr Żyła może być dumny ze swojej pracowitej ukochanej, która pokazała, że żadnej pracy się nie boi. 

Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Marcelina Ziętek odśnieża

i

Autor: Instagram/ marceepan screen Marcelina Ziętek odśnieża
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze