W końcu Kamil Stoch pokazał w jak BAJKOWYCH warunkach mieszka. Ewa Bilan-Stoch może być zachwycona, prawdziwe cudo

2021-06-16 10:04
Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch myślami jest już przy kolejnym sezonie skoków narciarskich. Ten będzie wyjątkowy, bo za kilka miesięcy odbędą się igrzyska olimpijskie w Chinach. Przygotowanie naszego mistrza do zmagań zostały nieco zaburzone przez zabieg, który przeszedł niedawno. Stoch wykorzystał to jednak, aby zająć się pięknym ogrodem wokół swojej posiadłości. Fani byli zachwyceni tymi bajkowymi widokami.

Za polskimi skoczkami pierwsze zagraniczne zgrupowanie przed zbliżającym się sezonem. Biało-czerwoni trenowali we Włoszech i Austrii, a obecnie wrócili do kraju, gdzie nadal będą szlifować formę. W pełnym treningu udziału nie mógł brać jednak Kamil Stoch, który kilka tygodni temu przeszedł operację. Na szczęście zabieg naszego mistrza nie wpływa na dalekosiężne plany i zawodnik z Zębu powinien być już gotowy na Letnie Grand Prix. A nikomu nie trzeba przypominać, że sezon zimowy będzie nie lada ważny dla skoczków. Za kilka miesięcy odbędą się bowiem igrzyska olimpijskie. Kibice wierzą, że Stoch powalczy tam o czwarty złoty medal.

Na razie jednak musi zadbać o to, aby w odpowiednim momencie wejść na pełne obroty i aby operacja nie poszła na marne. Sam Stoch poinformował, że być może już niebawem uda mu się wrócić na skocznię. - Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym miesiącu wrócę na skocznię - napisał trzykrotny mistrz olimpijski na Instagramie. Jednocześnie dołączył zdjęcie, które zachwyciło fanów.

Tak mieszka Kamil Stoch

Stoch pokazał bowiem kawałek swojego pięknego ogrodu. Pochwalił się, że zdołał "ogarnąć" trawnik, na co wskazuje kosiarka stojąca przed naszym mistrzem. Fani w komentarzach nie mogli wyjść z podziwu, w jak bajkowych warunkach mieszka Kamil Stoch. Co więcej, ogrodem na pewno jest zachwycona żona skoczka, Ewa Bilan-Stoch, która ma słabość do pięknych kwiatów, o czym jeszcze niedawno poinformował sam skoczek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze