Kamil Stoch

i

Autor: SE Kamil Stoch

Stoch poddał się operacji. Kilka dni później opuścił szpital o kulach, przekazał najnowsze informacje o swoim zdrowiu (ZDJĘCIE)

2021-05-26 12:57

Kamil Stoch kilkanaście dni temu poddał się dość poważnemu zabiegowi. Skoczek przeszedł operację usunięcia narośli kostnej. Reprezentant Polski i wielokrotny medalista olimpijski zamieścił na swoim Instagramie fotografię, na której pokazał, jak opuszcza szpital o kulach. Teraz nasz wielki mistrz postanowił opowiedzieć o stanie swojego zdrowia i pokazał jeszcze jedno zdjęcie, które spotkało się z wielkim odbiorem ze strony internautów. Wszystko stało się jasne, mamy najnowsze informacje na temat zdrowia sportowca.

Kamil Stoch kilkanaście dni temu poinformował o tym, że musiał przejść zabieg. Skoczek narciarski miał nawrót przypadłości sprzed lat, a więc problem z naroślą kostną, którą musiał usunąć. Dzisiaj Stoch zdradził zupełnie nowe szczegóły w sprawie swojego zdrowia i przekazał komunikat, jak się czuje. Jego zdjęcie stało się prawdziwym hitem internetu, a miłośnicy talentu naszego sportowca odetchnęli z ulgą.

Raków szuka wzmocnień przed europejskimi pucharami. Chcą wielki talent wyceniany na milion euro, media potwierdzają

Kamil Stoch miał problemy zdrowotne. Musiał się poddać operacji

O swoich problemach ze zdrowiem, Stoch poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Powiedział, że powróciła do niego kontuzja sprzed lat, która wtedy kosztowała go przerwę w występach w Pucharze Świata. Tym razem, uraz odezwał się dopiero po sezonie, a sam skoczek musiał poddać się leczeniu.

- Powtórka z rozrywki. W grudniu 2014 przeszedłem zabieg usunięcia narośli kostnej. Przypadłość skoczka... Tym razem druga noga, ale trafił mi się lepszy termin. - napisał skoczek narciarski na swoich mediach społecznościowych.

Kamil Stoch postanowił zaktualizować informację na temat swojego stanu zdrowia i powiedzieć, jak aktualnie się czuje. Fani sportowca i sportów zimowych odetchnęli z ulgą, okazało się bowiem, że sportowiec czuje się coraz lepiej i powoli wraca do formy.

Widzew Łódź zostanie sprzedany? Trwają poważne rozmowy, nowi właściciele zostaną ogłoszeni już w maju?

Raport z Opalenicy: drugi dzień zgrupowania

Kamil Stoch o stanie swojego zdrowia. Zdjęcie mówi wszystko

Na najnowszym zdjęciu Kamila Stocha widać, że sportowiec wrócił do treningów. Został uwieczniony na zdjęciu, na którym widzimy, jak ćwiczy na rowerze. Świadczy to tylko o tym, że noga skoczka wraca do pełni sprawności, a on sam jest w coraz to lepszej kondycji przed kolejnym sezonem w Pucharze Świata, a także zimowymi igrzyskami olimpijskimi. Fotografia spotkała się ze świetnym odbiorem ze strony fanów.

- Powoli się rozkręcam - napisał skoczek na swoim koncie społecznościowym w serwisie Instagram.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze