WIDEO tańca Kamila Stocha podbija Internet. Powinien wystąpić w Tańcu z Gwiazdami?

2019-05-04 8:00 MSo
Stochowie w raju
Autor: INSTAGRAM Stochowie w raju

O tym, że polscy skoczkowie są świetną, zgraną grupą i potrafią się znakomicie bawić nie trzeba nikogo przekonywać. W sieci pojawiło się wideo, na którym widać znakomitą zabawę Kamila Stocha na parkiecie. Trzeba przyznać, że liderowi polskiej kadry trudno zarzucić brak luzu i poczucia rytmu.

Na wideo opublikowanym przez jednego z członków imprezy, Szymona Stocha widać lidera kadry polskich skoczków, który tuż przed chwilą był... Supermanem. Po chwili grupa osób zaczyna tańczyć do "Another One Bites The Dust" w wykonaniu Queen. Choć sam układ nie jest zbyt skomplikowany, to same ruchy Kamila Stocha są bardzo rytmiczne.

Fani docenili popis medalisty Igrzysk Olimpijskich. - Jakie kocie ruchy - napisał jeden z Internautów. Inni zwrócili uwagę, że Kamil powinien trafić do polsatowskiego show "Taniec z Gwiazdami", a jego obecność gwarantowałaby skok oglądalności o kilkaset procent.

Jedno jest pewne - Stoch na pewno zostałby w programie całkiem długo, a same występy na parkiecie na pewno nie byłyby gorsze od występu byłej żony innego polskiego skoczka, Justyny Żyły. Celebrytka wystąpiła w tej edycji "TzG", a zdaniem fanów i tak pozostała w programie dużo dłużej niż powinna.

Blogerka kulinarna była regularnie krytykowana przez jury konkursu, a zwłaszcza Iwonę Pavlović, która nie szczędziła pod jej adresem gorzkich słów. Jedynie najłagodniejszy Andrzej Grabowski próbował bronić celebrytki, która miała za sobą spore wsparcie fanów, choć tańczyła fatalnie. Tego samego o Kamilu Stochu na pewno nie można powiedzieć.

Najnowsze