Kamil Stoch, Thomas Thurnbichler

i

Autor: Instagram/ kamilstochofficial Kamil Stoch, Thomas Thurnbichler

Historia dzieje się na naszych oczach!

Wielkie zmiany dla polskich skoczków! Mogą skakać tysiące kilometrów od Polski, wszystko dzieje się na naszych oczach

2022-09-03 10:35

Puchar Świata może doczekać się nowej, dalekiej od Polski i Europy lokalizacji! Według doniesień medialnych, jak też informacji płynących ze strony Toma Bicknera, przewodniczącego Rady Dyrektorów USA Nordic Sport, możemy doczekać się ciekawej aktualizacji programu Pucharu Świata. Obecna reprezentacja Polski w takim miejscu jeszcze nie skakała.

Puchar Świata w skokach narciarskich może doczekać się nowej lokalizacji! Wszystko wskazuje na to, że polscy skoczkowie narciarscy będą mieli do odbycia jeszcze w tym sezonie wielką podróż kilka tysięcy kilometrów od ojczyzny. Historia praktycznie pisze się na naszych oczach, obecni reprezentanci Polski jeszcze tam nie skakali.

Serena Williams pożegnała się z kibicami! Wzruszające sceny na US Open, nie powstrzymała łez

Puchar Świata w nowym miejscu? Trwają poważne rozmowy 

Toma Bickner, przewodniczący Rady Dyrektorów USA Nordic Sport przekonuje, że jeszcze w tym sezonie Pucharu Świata możemy doczekać się konkursu w amerykańskim  Lake Placid, a więc miejscowości, która po raz ostatni gościła imprezę w sezonie 1990/1991. Bickner jest optymistycznie nastawiany do pomysłu i ma względem niego wielkie plany.

- W przyszłym tygodniu będę w Lake Placid. Będziemy tam kontynuować dyskusje na temat przeprowadzenia zawodów Pucharu Świata w lutym przyszłego roku - mówi Bickner cytowany przez portal "skijumping.pl".

Marcin Możdżonek wytypował, kto zostanie mistrzem świata w siatkówkę! Mistrz nie ma wątpliwości, wymienił trzy drużyny

Bicker walczy o Puchar Świata dla USA. Jest przekonany o powodzeniu projektu

- Jestem bardzo optymistycznie nastawiony w kontekście pozytywnego zakończenia naszych rozmów. Lake Placid to świetna lokalizacja do przeprowadzenia Pucharu Świata. Mają tam wielu wspaniałych ludzi, którzy wiedzą, jak to zrobić. To dla nas ogromna okazja, aby zdobyć publiczność, aby pokazać Stanom Zjednoczonym ten na sport oraz budować bazę fanów i bazę sponsorów. Musimy się tylko upewnić, czy liczby będą się zgadzać - dodaje Bickner cytowany przez portal "skijumping.pl".

Thomas Thurnbichler przed startem przygotowań do nowego sezonu
Sonda
Czy Kamil Stoch wróci w przyszłym sezonie do wielkiej formy?
Najnowsze