WSTYDLIWE zachowanie Niemców po skokach w Wiśle! Jak można było tak zrobić?!

2020-11-23 7:25 mil
Stefan Horngacher
Autor: East News Stefan Horngacher

Niedzielny konkurs indywidualn w Pucharze Świata w skokach narciarskich przebiegł pod dyktando Niemców. To właśnie dwaj zawodnicy z tego kraju zajęli czołowe lokaty - Markus Eisenbichler oraz Karl Geiger. Po zakończeniu imprezy w mediach społecznościowych niemieckiej ekipy pojawił się post, po którym można było stwierdzić, że zachowanie osób za to odpowiedzialnych jest czystą ignorancją!

Zawodnicy prowadzeni przez trenera Stefana Horngachera mają ogromne powody do zadowolenia. W nowy sezon zmagań w Pucharze Świata weszli bowiem w najlepszym możliwym stylu. Nie było w Polsce mocnych na Eisenbichlera i Geigera, co może zapowiadać, że przed oboma Niemcami rysują się znakomite rozgrywki 2020/2021. I choć oni mogli świętować, to nie wszyscy wykonali swoją pracę należycie i z odpwiednią starannością.

Szalony konkurs w Wiśle! Eisenbichler nowym liderem PŚ, Stoch i Kubacki mocno zawiedli

Na fanpage'u niemieckiego teamu na Facebooku pojawiło się zdjęcie fetujących skoczków. Problem jednak tkwi w szczegółach, a w tym przypadku w... lokalizacji. Niemcy pokusili się o oznaczenie Wisły Kraków, klubu piłkarskiego, nie zaś Wisły jako miejscowości. Czy nie wiedzieli do końca się znajdują? Taki przekaz w oficjalnych mediach zespołu bez cienia wątpliwości można uznać za nieco wstydliwy...

Wpadka Niemców
Autor: Facebook Wpadka Niemców

Niemieccy kibice bez wątpienia mogą się cieszyć, że skoczkowie wykazali się dużo lepszą dyspozycją niż ludzie odpowiedzialni za media klubowe. Dzięki temu jest z czego się cieszyć i co świętować!

Szef FAME MMA o SKANDALU w walce NAJMAN-DON KASJO
Najnowsze