Agnieszka Radwańska BRUTALNIE WYŚMIANA. Jeden SZCZEGÓŁ przesądził o wszystkim [ZDJĘCIE]

2020-10-17 7:24
Agnieszka Radwańska
Autor: Jacek Kozioł/Super Express Agnieszka Radwańska

Jesień w Polsce też potrafi być piękna, choć ostatnie dni przypominają nam bardziej o tym, że ta pora roku najczęściej jest bardzo kapryśna, jeśli chodzi o pogodę. Agnieszka Radwańska znalazła jednak dogodny moment, aby udać się na spacer po Rynku Głównym w Krakowie ze swoim synkiem. Po opublikowaniu zdjęcia z tego momentu w mediach społecznościowych, kibice zaatakowali ją, a powodem tego był szczegół w jej... "ubiorze".

Od blisko trzech miesięcy nasza była znakomita tenisistka jest szczęśliwą mamą. Radwańska świetną wiadomość o narodzinach jej syna Jakuba, podała 27 lipca za pośrednictwem Instagrama. Od tamtej pory w jej mediach społecznościowych ukazuje się mnóstwo zdjęć, gdzie główną rolę odgrywa jej synek. Mama jest wyraźnie dumna ze swojej pociechy, co zupełnie nie może dziwić. Niedawno na jej Instagramie pojawiła się kolejna fotografia. Radwańska postanowiła wybrać się z Jakubem na spacer po Krakowie.

Iga Świątek w ZWIEWNEJ sukience u prezydenta. TAKIEJ jej jeszcze nie widzieliście!

Zdjęcie przedstawia szczęśliwą mamę z wózkiem. Radwańska w zimowej już kurtce pozuje do fotografii. Zgodnie z obostrzeniami, które obowiązują już od kilku dni, była tenisistka ma na twarzy maseczkę. Nakaz zakrywania ust i nosa obowiązuje już w żółtej strefie, która decyzją rządu jest w całej Polsce. Za ten szczegół Radwańska została zaatakowana przez niektórych kibiców.

Chcą od Igi Świątek MILION złotych! Szykuje się GIGANTYCZNY proces

- W masce, dramaat. Ludzie w to wierzą, Boże - czytamy w jednym z komentarzy. - Że wy się ludzie godzicie na te maski i sami je zakładacie to brak mi słów - napisał inny internauta. Niestety na tych przykładach widać dobitnie, że istnieje grono ludzi, które ma za nic bezpieczeństwo innych. Szkoda, bo być może gdyby wszyscy dostosowali się do obostrzeń, pandemię w Polsce można byłoby opanować nieco szybciej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze