Agnieszka Radwańska robiła porządki w komputerze. Znalazła NIESAMOWITE ZDJĘCIE

2020-04-01 15:40 CH
Agnieszka Radwańska w ciąży
Autor: TRICOLORS/East News

Agnieszka Radwańska cierpliwie spędza czas na kwarantannie w domu i do tego samego zachęca innych. Była wiceliderka rankingu tenisistek zdradziła, że nadrabia serialowe zaległości i poleca produkcje, które przypadły jej do gustu. Wykorzystując wolny czas, Isia postanowiła też zrobić porządek w komputerze. ZDJĘCIE, które znalazła zachwyca! Radwańska wygląda na nim kwitnąco!

Agnieszka Radwańska spodziewa się dziecka, więc stara się oszczędzać, ale w czasie kwarantanny rozegrała pokazowy mecz tenisa we... własnym salonie. Sparingpartnerem Isi był znowu jej mąż Dawid Celt, który przez długie lata kariery krakowianki jeździł z nią po całym świecie jako drugi trener i właśnie partner w czasie treningów. Teraz małżonek tenisowej gwiazdy towarzyszy jej w domu w tym trudnym czasie paraliżującej świat pandemii.

Mąż Agnieszki Radwańskiej przekazał FATALNE wiadomości! Dla fanów tenisa to katastrofa!

Agnieszka Radwańska w wolnym czasie ogląda seriale. "Czas kwarantanny jest idealną okazją do nadrobienia serialowych zaległości. Możecie coś fajnego polecić? Ja polecam 'Formuła 1: Jazda o życie'" - napisała do fanów. Isia wzięła się też na porządki w komputerze. Przeglądając fotografie, natrafiła na wyjątkowe zdjęcie. Wykonał je jej bliski przyjaciel. Jest fotografem i często współpracował z Agnieszką, która wcielała się w rolę modelki. Tym razem też efekt był świetny. ZDJĘCIE poniżej.

Radwańska nareszcie pokazała BRZUCH. Ten widok robi wrażenie! [ZDJĘCIE]