Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Szczere wyznanie

Agnieszka Radwańska rozbrajająco o synu. Ma plan na jego przyszłość, Kuba potrafi ją zaskoczyć

2022-08-05 5:30

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę blisko 4 lata temu, ale aktywnie działa w tenisowym środowisku. Ostatnio przypomniała kibicom, jak świetnie gra w tenisa, a do tego sprawdza się w nowej roli dyrektorki turnieju ITF 100 w Kozerkach. 33-latka realizuje się na sportowej emeryturze, na którą przeszła m.in. z powodów rodzinnych. Jest dumną mamą 2-letniego Kuby, który był już z nią na korcie. W specjalnej rozmowie z "Super Expressem" Radwańska rozbrajająco wypowiedziała się o synu!

O Radwańskiej ponownie zrobiło się głośno, gdyż w lipcu zachwyciła kibiców podczas turnieju legend na Wimbledonie. Zagrała w deblu z Jeleną Janković i pokazała, że wciąż pięknie gra w tenisa. Jeszcze większy szał wywołał jej udział w charytatywnym wydarzeniu "Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy", którego głównym punktem był pokazowy set pomiędzy byłą wiceliderką rankingu WTA a obecną pierwszą rakietą świata. "Isia" wygrała 6:4, czym zaskoczyła wielu kibiców. Oczywiście, był to mecz pokazowy, który miał na celu zaangażowanie kibiców i zebranie jak największych środków na pomoc dzieciom z Ukrainy, ale krakowianka ponownie zaprezentowała się z kapitalnej strony. Natychmiast wróciły wspomnienia z jej najlepszych lat, w których grała m.in. w finale Wimbledonu i wygrywała WTA Finals. Radwańska wróciła na korty, ale stanowczo wyklucza powrót do touru. Jednym z powodów jest chęć skupienia się na życiu rodzinnym.

Agnieszka Radwańska szczerze o Idze Świątek, wznowieniu kariery i sportowej emeryturze. "Isia" nie miała tajemnic

Agnieszka Radwańska o Idze Świątek, powrocie na korty i życiu po zakończeniu kariery

Radwańska rozbrajająco o synu. Ma plan na jego przyszłość

Od wielu lat krakowianka jest w związku z Dawidem Celtem, z którym w lipcu 2017 r. wzięła ślub. Trzy lata później na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Kuba błyskawicznie stał się oczkiem w głowie rodziców, a znakomita tenisistka poświęca mu wiele uwagi. Mimo to, macierzyństwo łączy z tenisową pasją, w którą w 2022 r. zaangażowała się jeszcze mocniej. Powróciła do gry i współpracuje z Polskim Związkiem Tenisowym. Sama przyznaje, że nie wyobraża sobie życia bez tenisa.

Zawsze wszystko będzie łączyć się z tenisem, bo to całe moje życie i nie wyobrażam sobie iść w innym kierunku. Między innymi granie legend – trochę za wcześnie, żeby o tym mówić, ale mam kolejne zaproszenia na takie turnieje, które będą mieć miejsce w tym roku - wyznała w rozmowie z "Super Expressem". Nic dziwnego, że syn Radwańskiej szybko pojawił się na korcie.

Radwańska i Świątek mają naprawdę dobre relacje!

Fani tenisistki mogli zobaczyć w jej mediach społecznościowych, że Kuba czasami towarzyszył mamie podczas treningów na korcie. Czy Radwańska widzi już w nim potencjał? Odpowiedź finalistki Wimbledonu nie pozostawiła złudzeń. - Jest absolutnie za wcześnie, żeby o tym rozmawiać - powiedziała nam. - Chciałabym, żeby grał. Ma już swoją rakietę, aczkolwiek na razie bardziej ją gryzie niż nią gra. Jeszcze musimy poczekać dopóki normalnie ją weźmie i odbije piłkę - dodała z szerokim uśmiechem. Czas pokaże, czy syn Radwańskiej wybierze ścieżkę podobną do rodziców, czy odnajdzie się w zupełnie innej dziedzinie życia.

Sonda
Kto jest lepszy: Iga Świątek czy Agnieszka Radwańska?
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze