Agnieszka Radwańska stanęła PUPĄ do aparatu. Po porodzie już wygina się aż miło! [ZDJĘCIE]

2020-09-21 8:44 JWa
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska nie zamierza odpoczywać. Mimo, że niespełna dwa miesiące temu urodziła pierwsze dziecko, to po ciąży nie widać już śladu! Była tenisistka znowu jest w świetnej formie, a jej figura robi ogromne wrażenie. Właśnie w Internecie pojawiło się zdjęcie z aktywności krakowianki. Agnieszka Radwańska wybrała się na rolki, a do fotki pozowała ustawiona tyłem.

Agnieszka Radwańska, mimo że już jakiś czas temu zakończyła sportową karierę, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem kibiców. Przez lata gry w tenisa na najwyższym poziomie zaskarbiła sobie sympatię fanów, którzy obecnie mocno ją wspierają w trudach macierzyństwa. Isia najwyraźniej świetnie odnajduje się w roli młodej matki. Na kolejnych zdjęciach szeroko się uśmiecha, a narodziny Kubusia, do których doszło 27 lipca, nie sprawiły, że zamknęła się wyłącznie w czterech ścianach. W weekend wybrała się na wycieczkę na rolkach, co udokumentowała zdjęciem.

Radwańska odpowiada na OBRZYDLIWY HEJT dotyczący jej dziecka. ZAORAŁA krytyków [ZDJĘCIE]

Agnieszka Radwańska URODZIŁA! Tak wygląda jej dziecko

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Agnieszka Radwańska najwyraźniej błyskawicznie wróciła do formy. Na przejażdżkę założyła obcisłe spodnie i stanęła tyłem do aparatu. Dzięki temu widzimy, że jej nogi wciąż są smukłe i wyglądają, jakby dalej była czynną tenisistką. Niespełna dwa miesiące po porodzie po Isi nie widać już śladów ciąży! Błyskawicznie wróciła do wspaniałej sylwetki i wiele kobiet może jej tego zazdrościć!

Agnieszka Radwańska z SYNEM, mężem i TRUPIĄ CZASZKĄ spaceruje po Sopocie [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Agnieszka Radwańska doczekała się mnóstwa komplementów pod zdjęciem. Fani byli pod ogromnym wrażeniem. "Super! Podziwiam ile energii, mój maluszek jest chyba tylko kilka dni młodszy niż Kubuś, ale nie wiem jak znalazłabym czas i siłę na rolki" - napisała jedna z fanek, będąca oczarowana fotką. "Młoda i jednocześnie aktywna mama! Brawo! Tylko skąd Wy sportsmenki czerpiecie siłę na aktywność, bo maluszek na pewno jeszcze nie przesypia nocy?" - dopytywała kolejna obserwująca.

Najnowsze