Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy

i

Autor: ART SERVICE Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy

Festiwal uśmiechu

Agnieszka Radwańska zaskoczona przez kibica. Wyznał jej miłość. Bezcenna reakcja Igi Świątek

2022-07-23 15:25

Wydarzenie "Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy" zdecydowanie spełniło oczekiwania. Charytatywna impreza na rzecz Ukrainy była fantastycznym show, w którym wzięły udział światowe gwiazdy. Głównym punktem dnia był pokazowy set pomiędzy Igą Świątek a Agnieszką Radwańską. Ten mecz dostarczył ogromnych emocji, których nie wytrzymali niektórzy kibice. Jeden z nich zaskoczył "Isię". Wyznał jej miłość, a reakcja Światek była bezcenna.

Mimo że na korcie w TAURON Arenie Kraków pojawili się znakomici tenisiści, sport nie był tego dnia najważniejszy. Świątek, Radwańska, Serhij Stachowski i Martyn Pawelski grali w tenisa, żeby wesprzeć Ukrainę. W stolicy Małopolski nie zabrakło też Eliny Switoliny, która w sobotę zajęła się sędziowaniem. Specjalnym gościem imprezy był Andrij Szewczenko. Nic dziwnego, że czas spędzony w tym znakomitym gronie cieszył kibiców. Tym bardziej, że pokazowe mecze są wyjątkowe, zwłaszcza w tak szczytnym celu. Podczas spotkania gry mieszanej Świątek/Pawelski - Radwańska/Stachowski zawodnicy mieli podłączone mikrofony i wielokrotnie rozbawili widzów, którzy mogli podsłuchać ich w akcji. W krakowskiej hali nie brakowało śmiechu, pomimo przykrych powodów organizacji takiego wydarzenia. W tym trudnym czasie na kilka godzin dominował uśmiech, nawet przy niezbyt wyszukanych komentarzach.

Iga Świątek walnęła prosto z mostu. To ją onieśmiela, opowiedziała o wielkich emocjach

Zobacz wspaniałe chwile podczas "Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy"!

Kibic wyznał miłość Radwańskiej. Bezcenna reakcja Świątek

Głównym punktem wydarzenia był pokazowy set rozegrany przez Świątek i Radwańską. Kibice z niecierpliwością czekali na starcie dwóch najlepszych polskich tenisistek, a sympatie rozkładały się wyjątkowo równo. Wynik zaskoczył wielu fanów, ponieważ "Isia" wygrała z obecną liderką światowego rankingu 6:4. Ten mecz dostarczył wielu emocji, o których najlepiej świadczy fakt, że kibice wielokrotnie wyrywali się z trybun. Jeden z nich zaskoczył finalistkę Wimbledonu z 2012 r. tuż przed serwisem. Na całe gardło wyznał jej miłość, na co natychmiast zareagowała dwukrotna triumfatorka Roland Garros.

Tata Igi Świątek odpowiedział na plotki na jej temat. Mówiło się o tym głośno, tenisistka złożyła obietnicę

Czykier: chciałbym zagrać mecz z Igą Świątek

Okrzyk kibica wybił z rytmu Radwańską i wstrzymał na chwilę akcję na korcie. Czekająca na return Świątek błyskawicznie odpowiedziała. - Tu jest jej mąż! - słusznie zauważyła. Podczas singlowego meczu zawodniczki nie miały już specjalnych mikrofonów, więc riposta raszynianki mogła umknąć wielu kibicom, jednak była jak najbardziej na miejscu. "Isia" dzień przed charytatywną imprezą obchodziła 5. rocznicę ślubu z Dawidem Celtem. Życie rodzinne było jednym z powodów, dla których pod koniec 2018 r. krakowianka zakończyła karierę. 

QUIZ. Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 11
Gdzie urodziła się Iga Świątek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze