ATP Finals: Łukasz Kubot i Marcelo Melo KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE grają Kubot i Melo w ATP Finals TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać GODZINA meczu Kubot/Melo

2019-11-11 9:58 CH
Łukasz Kubot
Autor: EAST NEWS Łukasz Kubot

Łukasz Kubot i Marcelo Melo w ATP Finals KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE mecz Kubot i Melo TERMINARZ GODZINA meczu w ATP Finals TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać. Łukasz Kubot i Marcelo Melo rozpoczęli walkę w ATP Finals od zwycięstwa. Polak i Brazylijczyk w pierwszym meczu w fazie grupowej pokonali 6:4, 4:6, 10-5 chorwacko-słowacką parę Ivan Dodig/Filip Polasek. Kubot i Melo zaczęli spotkanie słabo, ale potem obaj rozkręcali się. Końcówka drugiego seta i decydujący o zwycięstwie super tie-break były popisem rozstawionej w Londynie z numerem 2 pary. Przed parą Kubot/Melo kolejny mecz w ATP Finals KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE grają Kubot i Melo w Londynie.

ATP Finals: Kubot i Melo KIEDY mecz? O KTÓREJ GODZINIE i gdzie TRANSMISJA TV

Łukasz Kubot i Marcelo Melo w pierwszym secie grali dość przeciętnie. Słabo obaj serwowali, męcząc się w wygrywaniem gemów przy własnym podaniu. Rywale przeciwnie - przy ich gemach serwisowych Polak i Brazylijczyk nie byli w stanie im zagrozić. Jednak to Kubot i Melo jako pierwsi przełamali podanie przeciwników. Wyszli na prowadzenie 4:3, ale szybko roztrwonili tę przewagę. Na dodatek w końcówce pierwszego seta ich gra zupełnie się posypała. Przegrali ją 4:6. W drugim secie Kubot i Melo już w pierwszym gemie przełamali serwis rywali, a potem bronili tej zaliczki. Widać było, że obaj doświadczeni tenisiści czują się na londyńskim korcie coraz lepiej. Do lepszych serwisów dołożyli też ich zabójczą broń - doskonałe returny. Wygrali drugiego seta 6:4 i wszystko miało rozstrzygnąć się w super tie-breaku. W decydującej rozgryce Kubot i Melo dość szybko zbudowali przewagę. Mecz zakończył Polak efektownym asem serwisowym. Chwilę później nasz tenisista celebrował wygraną, tańcząc kankana.

Kubot i Melo w ATP Finals O KTÓREJ GODZINIE mecz? KIEDY grają Kubot i Melo

Przed Polakiem i Brazylijczykiem teraz drugi mecz. Łukasz Kubot i Marcelo Melo zagrają z parą R. Klaasen (RPA)/M. Venus (N. Zelandia), która również zaczęła zmagania w londyńskich ATP Finals od zwycięstwa (6:3, 6:4 z parą Ram/Salisbury). Mecz Kubot/Melo - Klaasen/Venus zostanie rozegrany we wtorek 12 listopada. Początek spotkania ok. godziny 19 polskiego czasu. Transmisje na żywo z ATP Finals 2019 na sportowych kanałach Polsatu - Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News.