Jerzy Janowicz

Autor: AFP/EAST NEWS Jerzy Janowicz podczas meczu półfinałowego turnieju w Winston-Salem.

ATP w Metz: Ciężka przeprawa Jerzego Janowicza w I rundzie

2014-09-17 0:04

Jerzy Janowicz miał ogromne problemy z awansem do II rundy turnieju ATP w Metz. Nasz tenisista ograł Adriana Mannarino dopiero w trzech setch 2:6, 7:6(5), 6:4.

Pierwszego seta na swoim koncie niespodziewanie zapisał Francuz, pozwalając w nim ugrać Polakowi zaledwie dwa gemy. Opór stawiał także w partii drugiej, którą rozstrzygnął dopiero tie-break. Tego na swoim koncie zapisał jednak Janowicz.

Agnieszka Radwańska awansowała do II rundy turnieju WTA w Seulu

W decydującym secie górą także był "Jerzyk", który przełamał rywala już w trzecim gemie. W kolejnych obyło się z "breaków". Janowicz do końca meczu nie przegrał już swojego podania i tym samym zapewnił sobie awans do II rundy.

Jerzy Janowicz - Adrian Mannarino 2:6, 7:6(5), 6:4

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!