Program super tenis

Awantura o Igę Świątek i występ w reprezentacji Polski. Ekspert: "To przez idiotyczne decyzje"

2022-10-04 12:53

Zrobiło się gorąco wokół Igi Świątek. Wielu kibiców chciałoby zobaczyć polską tenisistkę w barwach narodowej reprezentacji. Niestety, Iga Świątek musiała poinformować, że nie pojawi się w turnieju Billie Jean King Cup ze względu na napięty harmonogram startów. W programie Super Tenis Michał Chojecki mocno wypowiedział się na temat decyzji tenisowych władz.

Iga Świątek poinformowała, że nie wystartuje w reprezentacyjnym turnieju Billie Jean King Cup. Najlepsza tenisistka świata nie pomoże naszej kadrze podczas finałów w Glasgow. Wszystko przez nachodzące się terminy WTA Finals i europejskiej imprezy. Przeskok ze Stanów Zjednoczonych na imprezę na Starym Kontynencie z dnia na dzień byłby po prostu niebezpieczny dla naszej tenisistki. Świątek musiała się zdecydować na rezygnację z tego startu.

Super Tenis: Dziennikarz Super Expressu ostro o decyzji tenisowych władz

W programie Super Tenis dziennikarz "Super Expressu" specjalizujący się w tenisie Michał Chojecki nie patyczkował się z tenisowymi władzami. Imprezy, które nie dzieli nawet dzień przerwy to kompromitacja i stwarzanie zagrożenia dla zdrowia zawodników. Co Michał Chojecki mówił o postawie Igi?

Wielka rywalka wyjawiła sekret Igi Świątek. Przyznała wprost, tego nie widać w telewizji

- To zrozumiała decyzja. Jeśli kogoś można winić to tylko i wyłącznie tenisowe władze, które podjęły idiotyczne decyzje. Iga dała im ostatnio na konferencji prztyczka w nos, mówiąc, że nie rozumie tej decyzji i jest zdziwiona aż takim brakiem koordynacji w ustalaniu kalendarza tenisowego. W przyszłości liderka światowego rankingu będzie starała się bardziej wpływać na te decyzje. Zobaczymy - mówił dziennikarz "Super Expressu".

Oglądaj program Super Tenis na kanale Super Express Sport na YouTube i na Sport.se.pl!

Najnowsze