Beata Kozidrak TOTALNIE zaskoczyła Igę Świątek! Wydawało się, że wszystko już stracone! ZDJĘCIA

2021-01-11 23:49 CH
Iga Świątek i Beata Kozidrak
Autor: Instagram Iga Świątek i Beata Kozidrak

Iga Świątek na Gali Mistrzów Sportu odebrała nagrodę za drugie miejsce w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" na Najlepszego Sportowca roku 2020. Przegrała tylko z Robertem Lewandowskim i choć była zachwycona tym wyróżnieniem, przyznała, że po po gali jest jej smutno z jednego powodu. "Jedyne, czego żałuję to tego, że nie mam zdjęcia z Beatą Kozidrak" - napisała Iga Świątek, dziękując kibicom za oddane na nią głosy. Beata Kozidrak w czasie gali występowała na scenie, a Iga Świątek to wielka fanka muzyki i liczyła na wspólną fotkę z gwiazdą estrady. Reakcja piosenkarki na jej wpis totalnie zaskoczyła mistrzynię French Open.

Iga Świątek na Gali Mistrzów Sportu prezentowała się rewelacyjnie. W eleganckiej niebieskiej sukience zrobiła prawdziwą furorę. W plebiscycie "PS" zajęła 2. miejsce, a odbierając na scenie nagrodę przybiła "żółwika" z Robertem Lewandowski, który wygrał z ogromną przewagą. Po gali Iga Świątek podziękowała fanom za oddane na nią głosy, dzieląc się z nimi zdjęciami z imprezy. "Wczoraj miałam wieczór pełen emocji i przyznam, że w pewnym momencie stresowałam się bardziej niż przed finałem Szlema" - napisała Iga Świątek, mistrzyni paryskiego French Open. "Nie ze względu na mój wynik, ale na przemówienie, więc mam nadzieję, że poszło dobrze haha. Chciałabym jeszcze raz Wam podziękować za oddane głosy, bo prawda jest taka, że gdybyście Wy - kibice nie odebrali mojego wyniku tak intensywnie i przede wszystkim pozytywnie, nie wiem czy znalazłabym się na Gali Mistrzów Sportu. Ta statuetka wiele dla mnie znaczy, bo pokazuje, że jesteście ze mną, doceniacie i kibicujecie, a to dla mnie ogromna motywacja" - dodała Iga Świątek przyznając, że z jedną rzeczą po gali ciężko jej się pogodzić. "Jedyne, czego żałuję to tego, że nie mam zdjęcia z Beatą Kozidrak" - napisała Iga Świątek.

NAJSEKSOWNIEJSZA tenisistka na świecie zachwycona Igą Świątek! Piękne słowa! ZDJĘCIA

Reakcja Beaty Kozidrak zupełnie zaskoczyła Igę Świątek. Kiedy słynna piosenkarka dowiedziała się o wpisie tenisistki, zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotomontaż. "Iga Świątek, spójrz! Jednak mamy wspólne zdjęcie. Pozdrawiam Cię i z całego serca kibicuje!!!" - napisała Beata Kozidrak w komentarzu do fotomontażu, na którym widać jak tenisistka i piosenkarka pozują fotoreporterom na tzw. ściance. "Hahah piękne! Zrobiło mi to dzień! Dziękuję!" - odpisała zachwycona Iga Świątek.

Najnowsze