Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Fani wściekli po wpisie Agnieszki Radwańskiej. Byli w szoku, komu kibicuje, poczuli ogromny zawód

2022-07-08 9:32

Agnieszka Radwańska zachwyca na kortach Wimbledonu. Polka wraz z Jeleną Janković wygrywa mecz za meczem na turnieju legend i już po pierwszym meczu pojawiły się głosy, że powinna wystartować w głównej imprezie, a nie zawodach pokazowych. Teraz jednak Radwańska wywołała w Internecie niemałą burzę, a wystarczył jeden wpis, w który zdradziła, komu kibicuje!

Agnieszka Radwańska wciąż robi furorą wśród kibiców – Polka w 2018 roku zrezygnowała z zawodowej gry w tenisa, ale później trzymała formę i teraz pokazuje, że nie tak łatwo zapomnieć technikę gry w tenisa. Po 4 latach od końca kariery bierze ona udział w turnieju legend Wimbledonu, czyli turnieju pokazowym zorganizowanym przy okazji głównego turnieju. Już po pierwszym meczu pojawiło się dużo głosów, że Polka powinna tak naprawdę startować w cyklu WTA, a nie w towarzyskich meczach. Dobrą dyspozycję potwierdziła ona także w drugim meczu – tym razem para Radwańska/Janković pokonała Australijki Dellaqua/Molik i są już blisko wejścia do finału imprezy. Fani jednak nie tylko chwalą Radwańską – część z nich bardzo zdenerwowała się po jednym, ale wymownym zdjęciu, na którym 33-latka pokazała, komu kibicuje w męskim turnieju Wimbledonu.

Agnieszka Radwańska z kolejnym zwycięstwem w Wimbledonie! Australijki rozbite, finał blisko!

Agnieszka Radwańska pochwaliła się, komu kibicuje. Wywołała oburzenie

Na swoim koncie na Instagramie Agnieszka Radwańska udostępniła w środę relację, gdzie pokazała zdjęcie Nicka Kyrgiosa walczącego z Cristianem Garinem. Polka napisała tylko „Lets go Kyrgios” oznaczając przy tym tenisistę. Dla wielu fanów było szokiem, że ich ulubienica kibicuje Australijczykowi. Choć Kyrgios ma swoją rzeszę fanów, to zdecydowanie jest bardzo kontrowersyjnym tenisistą i dla części fanów Radwańskiej było nie do przyjęcia, że wspiera ona właśnie wspomnianego awanturnika.

Rafael Nadal wycofał się z Wimbledonu! Nie będzie hitowego półfinału z Nickiem Kyrgiosem!

Dziennikarze Super Expressu po porażce Igi Świątek w 3. rundzie Wimbledonu

Zrzut ekranu z relacją Radwańskiej na Twitterze udostępnił profil związany z tenisem. Pod jego postem pojawiło się dużo negatywnych komentarzy na temat wyboru 33-latki. „Tak, jak lubię Agę, tak powinna usunąć to zdjęcie i poczuć się naprawdę głupio, że wspiera go”, „Aga, usuń to natychmiast”, „Aga, nie wierzę”, „Ja też jestem w szoku! Jak do tego doszło, że Aga kibicuje Kyrgiosowi?!” to tylko część wpisów, jakie pojawiły się na Twitterze pod udostępnioną relacją Radwańskiej.

Reakcja kibiców wynika z tego, że Kyrgios często zachowuje się w sposób kontrowersyjny nie tylko na korcie, ale i poza nim. Nawet w tym turnieju prowokował Tsitsipasa i wściekał się na sędziego, że ten nie ukarał Greka za jedno z zachować nie fair-play. Co więcej, pojawiły się oskarżenia, że Australijczyk uderzył swoją partnerkę.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze