Hurkacz - Isner Transmisja TV ATP Cincinnati Gdzie obejrzeć mecz Hurkacz - Isner ONLINE Hurkacz w TV dzisiaj Na którym kanale 17.08

i

Autor: AP Hurkacz - Isner Transmisja TV ATP Cincinnati Gdzie obejrzeć mecz Hurkacz - Isner ONLINE Hurkacz w TV dzisiaj Na którym kanale 17.08

ATP Cincinnati

Hurkacz - Isner Transmisja TV ATP Cincinnati Gdzie obejrzeć mecz Hurkacz - Isner ONLINE Hurkacz w TV dzisiaj Na którym kanale 17.08

2022-08-17 16:16

Hurkacz - Isner TV Transmisja NA ŻYWO ATP Cincinnati Gdzie oglądać mecz Hurkacz - Isner Transmisja ONLINE Hurkacz w TV dzisiaj Na jakim programie. Hubert Hurkacz po świetnym występie w Montrealu spróbuje pójść za ciosem w Cincinnati. Polak zaczyna rywalizację dzisiaj, a jego rywalem będzie mierzący 208 cm amerykański olbrzym John Isner (nr 50). Hurkacz zna się z nim świetnie, bo tworzą często razem parę deblową, także w Cincinnati. Hurkacz - Isner Gdzie oglądać mecz dzisiaj ATP Cincinnati Hurkacz mecz dzisiaj Transmisja TV.

Hubert Hurkacz rozpoczyna walkę w turnieju ATP w Cincinnati, a jego rywalem w II rundzie jest John Isner (nr 50). Mierzący 208 cm amerykański olbrzym w zaciętym boju w I rundzie pokonał 7:6, 3:6, 7:6 Francuza Benjamina Bonziego. Hurkacz i Isner grali ze sobą dwa razy i oba te mecze wygrał tenisista z USA - najpierw w Waszyngtonie w 2019 r. (6:4, 6:4), a potem właśnie w Cincinnati w 2020 r. (7:6, 6:4).

Hurkacz - Isner Transmisja TV ATP Cincinnati Hurkacz Gdzie oglądać mecz dzisiaj

Hubert Hurkacz i John Isner dzisiaj zagrają przeciwko sobie singla, a dzień wcześniej grali po tej samej stronie siatki w deblu. Polak i Amerykanin przegrali 4:6 6:7(0) z Kevinem Krawietzem i Andreasem Miesem w I rundzie turnieju debla w Cincinnati. Hurkacz Isner doskonale się znają i bardzo się lubią. Tworzyli parę deblową już wcześniej i odnosili razem sukcesy. Największy atut ogromnego Isnera to oczywiście potężny serwis. Amerykanin w każdym meczu posyła mnóstwo asów. Mecz Hurkacz - Isner pewnie będzie zatem zaciętym spotkaniem, a każde przełamanie serwisu rywala będzie niezwykle cenne. Wrocławianin przystępuje do rywalizacji w turnieju w Cincinnati po bardzo dobrym występie w Montrealu, gdzie przegrał dopiero w finale (6:3, 3:6, 3:6 z Hiszpanem Pablo Careno Bustą).

Hubert Hurkacz trenował z dziećmi w Gdańsku

Hurkacz - Isner Gdzie oglądać mecz ATP Cincinnati Hurkacz mecz dzisiaj Transmisja ONLINE

Hubert Hurkacz kilka dni temu był o krok od kolejnego spektakularnego triumfu. Natchniony Polak doszedł do finału turnieju ATP w Montrealu, w którym przegrał niestety 6:3, 3:6, 3:6 z Hiszpanem Pablem Carreno-Bustą. W Kanadzie zarobił 499 tys. dol., czyli ok. 2,3 mln zł. To pierwsza porażka Hurkacza w finale po pięciu kolejnych zwycięskich meczach o tytuł (w Winston-Salem, Miami, Delray Beach, Metz i ostatnio w Halle). W rankingu umocnił się na 10. miejscu. – To był pracowity, ale znakomity tydzień. Rozegrałem wiele meczów, ale pod względem fizycznym czułem się naprawdę dobrze. Dawałem z siebie wszystko i jestem zadowolony – powiedział Polak, który świetnie zaprezentował się również w deblu (półfinał w parze z Janem Zielińskim).

Hurkacz - Isner STREAM ONLINE LIVE ATP Cincinnati Transmisja ONLINE

Mecz Hubert Hurkacz - John Isner w II rundzie turnieju ATP w Cincinnati zostanie rozegrany prawdopodobnie w środę 17 sierpnia 2022 r. Początek meczu Hurkacz - Isner ok. godziny 18.30 polskiego czasu (drugi mecz o godz. 17 po spotkaniu Auger-Aliassime - De Minaur). Transmisja TV z meczu Hurkacz - Isner na Polsacie Sport lub innym sportowym kanale Polsatu. Stream online w usłudze Polsat BOX GO.

Najnowsze