Hurkacz - Mannarino TV TRANSMISJA NA ŻYWO ATP Rotterdam Hurkacz - Mannarino STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać Hurkacz KIEDY gra

2021-03-02 13:14 CH
Hubert Hurkacz
Autor: AP Hubert Hurkacz

Hurkacz - Mannarino O KTÓREJ GODZINIE mecz Gdzie obejrzeć ATP Rotterdam Hurkacz - Mannarino TV TRANSMISJA NA ŻYWO KIEDY gra Hurkacz - Mannarino STREAM ONLINE LIVE. Hubert Hurkacz wraca do gry i może w Rotterdamie odnajdzie wreszcie formę, którą imponował na początku sezonu. Po nieudanym występie w Australian Open najwyżej notowany polski tenisista szybko odpadł również w turnieju w Montpellier. Przed Hurkaczem występ w dużym turniej ATP w Rotterdamie. W I rundzie rywalem Polaka będzie doświadczony Francuz Adrian Mannarino. Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra mecz ATP Rotterdam Hurkacz - Mannarino LIVE STREAM ONLINE.

Hurkacz - Mannarino TV TRANSMISJA NA ŻYWO ATP Rotterdam Gdzie oglądać

Hubert Hurkacz rozpoczyna walkę w kolejnym dużym turnieju. Polski tenisista w rankingu ATP utrzymał 30. pozycję, ale ostatnio nie ma powodów do zadowolenia. Z Australian Open i turnieju w Montpellier odpadł szybko już po pierwszych meczach. Zwłaszcza występ w Melbourne był dużym rozczarowaniem po udanych startach wrocławianina na początku sezonu. Przed Hurkaczem teraz występ w turnieju ATP w Rotterdamie. To silnie obsadzona impreza, a Polak w I rundzie trafił na Francuza Adriana Mannarino (nr 36 ATP). To doświadczony i solidny gracz, a Hurkacz będzie musiał zagrać dobre spotkanie, żeby awansować do II rundy. Jeżeli mu się to uda, to trafi pewnie znowu na Greka Stefanosa Tsitsipasa, który w Rotterdamie rozstawiony jest z numerem 2. Jedynka to Rosjanin Daniił Miedwiediew.

Hurkacz - Mannarino O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz KIEDY mecz Rotterdam

Mecz Hubert Hurkacz - Adrian Mannarino w I rundzie turnieju ATP w Rotterdamie zostanie rozegrany we wtorek 2 marca. Początek meczu Hurkacz - Mannarino ok. godziny 12.30. Transmisje tv na żywo z turnieju ATP Rotterdam na sportowych kanałach Polsatu (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News). Stream online w usłudze Ipla.

Najnowsze